Поклюка-2020. Джима і Підгрушна кваліфікувалися до мас-старту

Дві українки виступлять в заключній гонці етапу в Словенії

7360
4
Український біатлон. Олена Підгрушна
Дві біатлоністки збірної України кваліфікувалися в гонку з масового-старту, якою завершиться програма шостого етапу Кубка світу в словенській Поклюці.

Олена Підгрушна зможе виступити завдяки тому, що входить в топ-25 загального заліку Кубка світу. Джима кваліфікувалася як одна з п'яти найкращих біатлоністок за підсумками індивідуальної гонки серед тих, хто не входить до топ-25 тоталу.

Нагадаємо, Джима зайняла 14 місце в індивідуальній гонці, а Підгрушна показала 40-й результат.