Челсі – Арсенал – 2:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 24-го туру Англійської Прем'єр-ліги

11780
9
twitter.com/chelseafc

У вівторок, 21-го січня, в рамках 24-го туру Англійської Прем'єр-ліги відбудеться лондонське дербі між «Челсі» та «Арсеналом». Матч пройде в Лондоні на стадіоні «Стемфорд Брідж», початок – о 22:15 за київським часом.

Остання очна зустріч суперників відбулася зовсім недавно: в кінці минулого року «сині» обіграли «Арсенал» з рахунком 2:1. При цьому підопічні Френка Лемпарда зробили камбек, забивши голи на 83-й та 87-й хвилинах. Після призначення на пост головного тренера «Арсеналу» Мікеля Артети «каноніри» зуміли здобути лише одну перемогу і на даний момент знаходяться в середині турнірної таблиці. У «Челсі» справи йдуть краще: команда розташувалася на четвертій позиції. У минулий вік-енд «сині» зазнали болючої поразки від «Ньюкасла», пропустивши вирішальний гол на четвертій компенсованій хвилині. Відзначимо, що останній раз «каноніри» обігравали «Челсі» на «Стемфорд Брідж» в жовтні 2011-го. Тоді суперники продемонстрували іскрометний футбол, який приніс успіх «Арсеналу» - 5:3.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Челсі» – «Арсенал». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.