Збірна України обіграла поляків в матчі молодіжного чемпіонату світу

Наша молодіжка здобула першу перемогу на домашньому ЧС

8467
8
facebook.com
Молодіжна збірна України здобула першу перемогу на домашньому чемпіонаті світу в Дивізіоні 1B. Суперником наших хлопців були однолітки з Польщі.

Перший період пройшов практично в рівній боротьбі. Але на 6-й хвилині нашим вдалася відмінна атака, Морозов прострілив на п'ятачок, а там Пересунько легко розібрався з голкіпером - 1:0. Поляки додали, двічі грали в більшості, але зрівняти рахунок не зуміли.

Картина не змінилася і в другому періоді - 9:8 за кидками в площину на користь поляків, правда, вже вони заробили 4 хвилини штрафу. Але забитих шайб глядачі Палацу спорту не побачили.

У третій 20-хвилинці збірна Польщі пішла ва-банк. І - нарвалася на гол. Команди в цей момент грали в форматі «4 на 4». Морозов віддав другий гольовий пас, цього разу на Даниленка, і той довів рахунок до 2:0. Після чого українська молодіжка не використала ще кілька моментів: раз у раз наші викочувалися практично один на один. Однак чудово діяв воротар поляків Себастьян Липинський (в результаті визнаний кращим гравцем у складі своє команди). Але коли збили Целогородцева, що тікав тет-а-тет, і рефері призначив буліт, не допоміг і голкіпер. Пересунько оформив дубль, практично завівши шайбу в ворота - 3:0. Відзначимо, що і нашому голкіперу довелося потрудитися. Артур Оганджанян записав на свій рахунок 27 сейвів і став найкращим гравцем зустрічі.

3:0 - збірна України набрала 3 очки і обійшла поляків в турнірній таблиці (у них теж 3 бали). Завтра наші хлопці зіграють з французькими однолітками, які лідирують з 6-ма очками. Поляків чекає зустріч зі ще одним лідером - збірною Угорщини.
Молодіжний чемпіонат світу. Дивізіон 1B. 2-й тур.

Україна U-20 - Польща U-20 - 3: 0 (1: 0; 0: 0; 2: 0)

Шайби: 1:0 - Олександр Пересунько (Фелікс Морозов, Денис Матусевич, 5:44); 2:0 - Дмитро Даниленко (Фелікс Морозов, Михайло Васильєв, 44:32), 3:0 - Олександр Пересунько (56:15, буліт).

Україна U-20: Артур Оганджанян, Владислав Гурко; Михайло Васильєв, Сергій Логачов, Богдан Грицюк, Микита Кругляков, Денис Матусевич, Артур Чолач, Євген Ратушний; Євген Абаджян, Станіслав садовик, Владислав Брага, Богдан Середницький, Ярослав Панченко, Артем Целогородцев, Фелікс Морозов, Олександр Пересунько, Олексій Сиротенко, Денис Архипенко, Дмитро Даниленко, Гліб Кривошапкин, Артем Матейченко.

Польща U-20: Себастьян Липинський, Мацей Мярка; Шимон Бенек, Міхал Нарог, Армен Хопер, Адріан Дущяк, Клаудіуш Лібікі, Конрад Філіпек, Каспер грузли, Матеуш Убовскі; Себастьян Бринькус, Якуб Левандовскі, Каміл Валега, Ігор Шмаль, Даміан Тищінскі, Мацей Витан, Кароль Білас, Якуб Бланік, Матеуш Безвінскі, Шимон Лущняк, Ян Кржіжек, Якуб Прокуратов.

Арена: Палац спорту (Київ, Україна).

Арбітр: Міха Буловец (Словенія).