Сім м'ячів побувало у воротах підопічних Віталія Одегова

21399
6
UEFA

У понеділок, 9 вересня, збірна України провела другий матч на Євро-2019 U-19 з футзалу, який проходить в Латвії. Команда Віталія Одегова у 2-му турі зазнала нищівного фіаско від збірної Іспанії з рахунком 1:7.

Збірна Іспанії з перших хвилин заволоділа ігровою перевагою. Українці сильно притискалися до своїх воріт, а від іспанців при втраті м'яча йшов моментальний пресинг. І вже на 3-й хвилині рахунок був відкритий. Українці забули Берната в трьох метрах від воріт, і той замкнув простріл з лівого флангу атаки (0:1). Повністю домінуючи на майданчику, іспанці продовжували атакувати і кілька разів були близькі до того, щоб подвоїти перевагу. Багато виручав голкіпер Євген Козлов.

За півтайма українці не змогли жодного разу провести грамотну атаку, не завдали жодного удару по воротах суперника. І коли Сенюк заробив штрафний для України, наставник Віталій Одегов вирішив взяти тайм-аут. Заспокоївши хлопців, тренер дав вказівки, як виконати стандарт. Олег Негела коуча не підвів, точно пробивши у відкритий лівий нижній кут воріт (1:1). Зажевріла надія, яку перед самою перервою розвіяв гол іспанців з 10-метрового штрафного, відзначився Антоніо Перес (1:2).

Другий тайм пройшов при повному домінуванні іспанців. П'ять голів побувало у воротах Євгена Козлова. Спочатку Давид Пенья обігрався в стінку з партнером та відправив м'яч у ворота (1:3). Потім Крістіан Моліна на фланзі прокинув м'яч повз Волкова, який запізнився за епізодом, і з гострого кута вразив верхній кут воріт Козлова (1:4). Адріан забив п'ятий м'яч, коли після розіграшу кутового його просто забули перед своїми воротами (1:5).

Така поразка в 4 м'ячі все ще влаштовувала українців, якщо перед вирішальним матчем проти хорватів порахувати різницю м'ячів. Більше пропускати було не можна, і тоді б нічия з хорватами влаштовувала б українську команду. Але втримати рахунок не вийшло. За дві хвилини до фінальної сирени Волков зрізав м'яч в свої ворота після прострілу Давида Пеньї з флангу (1:6). Одегов вирішив пограти в п'ять польових гравців, але той же Давид Пенья в контратаці після чітко розіграної комбінації поставив фінальну крапку в матчі (1:7).

Вирішальний матч проти Хорватії збірна України проведе 11 вересня в 15:00. Іспанці достроково пробилися в плей-офф, а підопічних Віталія Одегова для виходу в півфінал влаштує лише перемога.

Чемпіонат Європи U-19 по футзалу

Група B, 2-й тур

Україна U-19 – Іспанія U-19 – 1:7

Голи: Негела, 16 – Бернат Повіль, 3, Антоніо Перес, 20, Давид Пенья, 22, 39, Крістіан Моліна, 25, Адріан, 31, Волков, 39 (автогол).

Попередження: Волков, 16 – Начо Торрес, 35.

Україна U-19: Євген Козлов (ВР), Микола Гуйван (ВР) – Денис Бланк (кап), Данило Бєлан, Едуард Волков, Едуард Нагорний – Ігор Тимців, Вадим Меденець, Олег Негела, Мар'ян Масевич, Петро Сенюк, Ярослав Квасній, Владислав Сорокін. Головний тренер: Віталій Одегов.

Іспанія U-19: Антоніо Наварро (ВР), Альваро Ресіо (ВР) – Бернат Повіль, Серон, Антоніо Перес, Адріан – Ніколас, Нестор, Начо Торрес (кап), Давід Пенья, Рікардо Майор, Гордільо, Крістіан Пове, Крістіан Моліна. Головний тренер: Альберт Канільяс Алавес.

Арена: Арена Рига (Латвія).

Головний суддя: Борислав Колєв (Болгарія).

Sport.ua провів текстову трансляцію матчу між збірними України та Іспанії.