Бомбардири: Чемпіонат України Перша ліга - 2019/2020 - 29 тур

Сезон
Тур
Ім'я Команда Голів Пенальті
1 Інгулець 15 2
2 Денис Кожанов Волинь 14 5
3 Анатолій Нурієв Минай 13 7
4 Вадим Яворський Миколаїв 10 0
5 Роберт Гегедош Минай 9 0
6 Олександр Батальський Оболонь-Бровар 9 1
7 Данііл Кондраков Рух Львів 9 2
8 Олександр Мішуренко Інгулець 8 0
9 Ігор Сікорський Агробізнес 8 1
10 Ярослав Ямполь Металіст 1925 8 2
11 Дмитро Козьбан Агробізнес 7 0
12 Юрій Климчук Рух Львів 7 3
13 Руслан Черненко Агробізнес 6 1
14 Василь Цюцюра Прикарпаття 5 0
15 Дерек Фрейтас Металіст 1925 5 0
16 Дмитро Поспєлов Металіст 1925 5 0
17 Сергій Кравченко Миколаїв 5 0
18 Сергій Романов Металіст 1925 5 0
19 Владислав Бугай Миколаїв 5 1
20 Владислав Войцеховський Миколаїв 5 1
21 Роман Барчук Прикарпаття 5 1
22 Олексій Лобов Авангард Кр 5 2
23 Юрій Батюшин Гірник-Спорт 5 2
24 Андрій Ковальов Миколаїв 4 0
25 Богдан Оринчак Минай 4 0
26 Віталій Груша Агробізнес 4 0
27 Володимир Аржанов Чорноморець 4 0
28 Дмитро Зозуля Кремінь 4 0
29 Міха Горопевшек Волинь 4 0
30 Сергій Семенюк Агробізнес 4 0
31 Олександр Єрмаченко Кремінь 4 1
32 Сіаваш Хагназарі Волинь 4 1
33 Віталій Кольцов Металіст 1925 4 2
34 Ігор Мединський Оболонь-Бровар 4 2
35 Іван Білий Гірник-Спорт 4 3
36 Микола Златов Балкани 4 3
37 Андрій Кухарук Агробізнес 3 0
38 Антві Ернест Рух Львів 3 0
39 Віталій Пономар Волинь 3 0
40 Дмитро Олійник МФК Металург 3 0
41 Іван Матяж Авангард Кр 3 0
42 Ігор Курило Агробізнес 3 0
43 Ігор Худоб'як Прикарпаття 3 0
44 Костянтин Ярошенко Альянс 3 0
45 Роман Дитко Прикарпаття 3 0
46 Роман Кузьмин Прикарпаття 3 0
47 Ростислав Волошинович Волинь 3 0
48 Ростислав Тарануха ОПФК Черкащина 3 0
49 Руслан Паламар Балкани 3 0
50 Юрій Павлик Кремінь 3 0
51 Олександр Медведь ОПФК Черкащина 3 1
52 Антон Котляр Гірник-Спорт 3 1
53 Младен Бартуловіч Волинь 3 1
54 Василь Павлов Чорноморець 3 2
55 Володимир Корольков Гірник-Спорт 3 2
56 Едуард Сарапій МФК Металург 3 2
57 Олександр Акименко Інгулець 2 0
58 Олександр Козак Інгулець 2 0
59 Олександр Кучеренко Інгулець 2 0
60 Олексій Збунь Гірник-Спорт 2 0
61 Олексій Майданевич Оболонь-Бровар 2 0
62 Олексій Щебетун МФК Металург 2 0
63 Андрій Сторчоус ОПФК Черкащина 2 0
64 Андрій Фаюк Балкани 2 0
65 Андрій Штогрін Чорноморець 2 0
66 Антон Савін Металіст 1925 2 0
67 Араужо Минай 2 0
68 Артем Ковбаса Оболонь-Бровар 2 0
69 Богдан Кушніренко Миколаїв 2 0
70 Богдан Могильний МФК Металург 2 0
71 Василь Курко Волинь 2 0
72 Василь Француз Прикарпаття 2 0
73 Віктор Берко Миколаїв 2 0
74 Віктор Лиховидько Гірник-Спорт 2 0
75 Віктор Хомченко Гірник-Спорт 2 0
76 Віталій Гошкодеря Чорноморець 2 0
77 Віталій Собко Авангард Кр 2 0
78 Володимир Танчик Карпати 2 0
79 Денис Антюх Колос К 2 0
80 Денис Норенков Чорноморець 2 0
81 Дмитро Скоблов Кремінь 2 0
82 Дмитро Сула Кремінь 2 0
83 Євген Єфремов Колос К 2 0
84 Іван Тищенко ОПФК Черкащина 2 0
85 Ігор Бойчук Агробізнес 2 0
86 Ігор Загоруйко МФК Металург 2 0
87 Ігор Семенина Миколаїв-2 2 0
88 Ілля Брюхов Авангард Кр 2 0
89 Ілля Коваленко Інгулець 2 0
90 Максим Ковальов Інгулець 2 0
91 Максим Цвиренко Металіст 1925 2 0
92 Микола Мусолітін Чорноморець 2 0
93 Олег Бородай Авангард Кр 2 0
94 Олег Маїк Минай 2 0
95 Роман Яловенко Чорноморець 2 0
96 Ростислав Русин Рух Львів 2 0
97 Рух Львів 2 0
98 Юрій Колина Рух Львів 2 0
99 Юрій Малєй ОПФК Черкащина 2 0
100 Олександр Сафонов Кремінь 2 1
101 Владислав Клименко Чорноморець 2 1
102 Євгеній Лозовий Гірник-Спорт 2 1
103 Ігор Кірієнко Авангард Кр 2 1
104 Віталій Бойко ОПФК Черкащина 2 2
105 Олег Слободян Оболонь-Бровар 2 2
106 Олександр Глагола Минай 1 0
107 Олександр Гуськов Оболонь-Бровар 1 0
108 Олександр Климець Волинь 1 0
109 Олександр Чепелюк Гірник-Спорт 1 0
110 Олексій Разуваєв МФК Металург 1 0
111 Олексій Чернишов Балкани 1 0
112 Олексій Шпак Минай 1 0
113 Анатолій Бурлін ОПФК Черкащина 1 0
114 Анатолій Опря Балкани 1 0
115 Анатолій Ульянов Волинь 1 0
116 Андрій Семенко Оболонь-Бровар 1 0
117 Андрій Ткачук Чорноморець 1 0
118 Антон Кіча Минай 1 0
119 Артем А. Козлов Гірник-Спорт 1 0
120 Артем Тєрєхов Оболонь-Бровар 1 0
121 Артем Щедрий Інгулець 1 0
122 Артур Авагімян Чорноморець 1 0
123 Артур Карноза Минай 1 0
124 Богдан Саламаха Балкани 1 0
125 Богдан Семенець Агробізнес 1 0
126 Вадим Воронченко Кремінь 1 0
127 Вадим Гранчар Балкани 1 0
128 Валерій Болденков Волинь 1 0
129 Василь Дербах Прикарпаття 1 0
130 Василь Пиняшко Минай 1 0
131 Василь Тропанець Балкани 1 0
132 Володимир Заставний Рух Львів 1 0
133 Миколаїв 1 0
134 Владислав Семотюк Прикарпаття 1 0
135 Владислав Ульянченко Оболонь-Бровар 1 0
136 Владислав Хамелюк Чорноморець 1 0
137 Гутi Оболонь-Бровар 1 0
138 Денис Бєлоусов МФК Металург 1 0
139 Денис Янаков Чорноморець 1 0
140 Дмитро Болокан Балкани 1 0
141 Дмитро Лихобабенко МФК Металург 1 0
142 Дмитро Фатєєв Інгулець 1 0
143 Дмитро Юхимович Агробізнес 1 0
144 Євген Запорожець Інгулець 1 0
145 Єгор Демченко Авангард Кр 1 0
146 Іван Брікнер Рух Львів 1 0
147 Іван Калюжний Рух Львів 1 0
148 Іван Когут Агробізнес 1 0
149 Іван Цюпа Волинь 1 0
150 Ігор Карпенко Волинь 1 0
151 Костянтин Коваленко Оболонь-Бровар 1 0
152 Костянтин Черній МФК Металург 1 0
153 Лукас Вентура Металіст 1925 1 0
154 Максим Авер'янов ОПФК Черкащина 1 0
155 Максим Банасевич Металіст 1925 1 0
156 Максим Гавриленко Минай 1 0
157 Максим Покотилюк Оболонь-Бровар 1 0
158 Михайло Кополовець Минай 1 0
159 Назар Мельничук Волинь 1 0
160 Микита Безуглий Оболонь-Бровар 1 0
161 Микола Когут Агробізнес 1 0
162 Олег Павлюк Прикарпаття 1 0
163 Педро Гарсія Агробізнес 1 0
164 Петро Стасюк Минай 1 0
165 Роман Гончаренко Кремінь 1 0
166 Роман Локтіонов Кремінь 1 0
167 Роман Мірошник Авангард Кр 1 0
168 Роман Нікітюк Рух Львів 1 0
169 Роман Попов Миколаїв 1 0
170 Сергій Герасимець Гірник-Спорт 1 0
171 Сергій Давидов Металіст 1925 1 0
172 Сергій Суханов Гірник-Спорт 1 0
173 Станіслав Нечипоренко Кремінь 1 0
174 Тарас Пучковський Оболонь-Бровар 1 0
175 Тимур Пограничний ОПФК Черкащина 1 0
176 Юрій Бровченко Оболонь-Бровар 1 0
177 Юрій Кравчук Львів 1 0
178 Юрій Сеницький Авангард Кр 1 0
179 Юрій Черепущак Миколаїв 1 0
180 Ярослав Дехтяренко Металіст 1925 1 0
181 Ілля Чередниченко Гірник-Спорт 1 1
182 Сергій Панасенко Миколаїв 1 1
183 Ярослав Конкольняк Прикарпаття 1 1
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності