Бомбардири: Чемпіонат України Перша ліга - 2019/2020 - 28 тур

Сезон
Тур
Ім'я Команда Голів Пенальті
1 Інгулець 13 2
2 Денис Кожанов Волинь 12 4
3 Анатолій Нурієв Минай 12 7
4 Вадим Яворський Авангард Кр 9 0
5 Роберт Гегедош Минай 9 0
6 Данііл Кондраков Рух Львів 9 2
7 Ігор Сікорський Агробізнес 8 1
8 Олександр Батальський Оболонь-Бровар 7 1
9 Ярослав Ямполь Металіст 1925 7 2
10 Юрій Климчук Рух Львів 7 3
11 Дмитро Козьбан Кремінь 6 0
12 Олександр Мішуренко Інгулець 5 0
13 Василь Цюцюра Прикарпаття 5 0
14 Дмитро Поспєлов Металіст 1925 5 0
15 Владислав Бугай Миколаїв 5 1
16 Руслан Черненко Агробізнес 5 1
17 Юрій Батюшин Гірник-Спорт 5 2
18 Віталій Груша Агробізнес 4 0
19 Володимир Аржанов Чорноморець 4 0
20 Дмитро Зозуля Кремінь 4 0
21 Міха Горопевшек Волинь 4 0
22 Сергій Кравченко Миколаїв 4 0
23 Сергій Семенюк Агробізнес 4 0
24 Олександр Єрмаченко Кремінь 4 1
25 Владислав Войцеховський Миколаїв 4 1
26 Роман Барчук Прикарпаття 4 1
27 Сіаваш Хагназарі Волинь 4 1
28 Віталій Кольцов Металіст 1925 4 2
29 Ігор Мединський Оболонь-Бровар 4 2
30 Іван Білий Гірник-Спорт 4 3
31 Микола Златов Балкани 4 3
32 Андрій Ковальов Миколаїв 3 0
33 Андрій Кухарук Агробізнес 3 0
34 Антві Ернест Рух Львів 3 0
35 Богдан Оринчак Прикарпаття 3 0
36 Віталій Пономар Волинь 3 0
37 Дмитро Олійник МФК Металург 3 0
38 Ігор Курило Агробізнес 3 0
39 Ігор Худоб'як Прикарпаття 3 0
40 Костянтин Ярошенко Чорноморець 3 0
41 Роман Кузьмин Прикарпаття 3 0
42 Руслан Паламар Балкани 3 0
43 Сергій Романов Металіст 1925 3 0
44 Юрій Павлик Кремінь 3 0
45 Олександр Медведь ОПФК Черкащина 3 1
46 Олексій Лобов Авангард Кр 3 1
47 Антон Котляр Гірник-Спорт 3 1
48 Младен Бартуловіч Волинь 3 1
49 Василь Павлов Чорноморець 3 2
50 Олександр Акименко Інгулець 2 0
51 Олександр Кучеренко Інгулець 2 0
52 Олексій Збунь Гірник-Спорт 2 0
53 Олексій Майданевич Оболонь-Бровар 2 0
54 Олексій Щебетун МФК Металург 2 0
55 Андрій Сторчоус ОПФК Черкащина 2 0
56 Антон Савін Металіст 1925 2 0
57 Араужо Минай 2 0
58 Артем Ковбаса Оболонь-Бровар 2 0
59 Богдан Могильний МФК Металург 2 0
60 Василь Курко Волинь 2 0
61 Василь Француз Прикарпаття 2 0
62 Віктор Берко Миколаїв 2 0
63 Віктор Лиховидько Гірник-Спорт 2 0
64 Віталій Гошкодеря Чорноморець 2 0
65 Віталій Собко Авангард Кр 2 0
66 Володимир Танчик Чорноморець 2 0
67 Денис Антюх Балкани 2 0
68 Денис Норенков Чорноморець 2 0
69 Дерек Фрейтас Металіст 1925 2 0
70 Дмитро Скоблов Кремінь 2 0
71 Євген Єфремов Оболонь-Бровар 2 0
72 Іван Матяж Авангард Кр 2 0
73 Іван Тищенко ОПФК Черкащина 2 0
74 Ігор Загоруйко МФК Металург 2 0
75 Ігор Семенина Миколаїв-2 2 0
76 Ілля Брюхов Авангард Кр 2 0
77 Ілля Коваленко Інгулець 2 0
78 Максим Ковальов Інгулець 2 0
79 Микола Мусолітін Чорноморець 2 0
80 Олег Бородай Авангард Кр 2 0
81 Олег Маїк Минай 2 0
82 Роман Дитко Прикарпаття 2 0
83 Ростислав Волошинович Волинь 2 0
84 Ростислав Тарануха Кремінь 2 0
85 Рух Львів 2 0
86 Юрій Колина Рух Львів 2 0
87 Юрій Малєй ОПФК Черкащина 2 0
88 Олександр Сафонов Кремінь 2 1
89 Ігор Кірієнко Десна 2 1
90 Едуард Сарапій МФК Металург 2 1
91 Віталій Бойко ОПФК Черкащина 2 2
92 Володимир Корольков Гірник-Спорт 2 2
93 Олександр Гуськов Оболонь-Бровар 1 0
94 Олександр Козак Інгулець 1 0
95 Олександр Чепелюк Гірник-Спорт 1 0
96 Олексій Разуваєв МФК Металург 1 0
97 Олексій Чернишов Балкани 1 0
98 Олексій Шпак Минай 1 0
99 Анатолій Бурлін ОПФК Черкащина 1 0
100 Анатолій Опря Балкани 1 0
101 Анатолій Ульянов Волинь 1 0
102 Андрій Семенко Оболонь-Бровар 1 0
103 Андрій Ткачук Чорноморець 1 0
104 Андрій Фаюк ОПФК Черкащина 1 0
105 Андрій Штогрін Чорноморець 1 0
106 Антон Кіча Минай 1 0
107 Артем А. Козлов Гірник-Спорт 1 0
108 Артем Тєрєхов Оболонь-Бровар 1 0
109 Артем Щедрий Інгулець 1 0
110 Артур Карноза Минай 1 0
111 Богдан Кушніренко Миколаїв 1 0
112 Богдан Саламаха Балкани 1 0
113 Богдан Семенець Агробізнес 1 0
114 Вадим Воронченко Кремінь 1 0
115 Вадим Гранчар Балкани 1 0
116 Валерій Болденков Волинь 1 0
117 Василь Дербах Прикарпаття 1 0
118 Василь Пиняшко Минай 1 0
119 Володимир Заставний Рух Львів 1 0
120 Миколаїв 1 0
121 Владислав Клименко Інгулець 1 0
122 Владислав Семотюк Прикарпаття 1 0
123 Владислав Ульянченко Оболонь-Бровар 1 0
124 Владислав Хамелюк Чорноморець 1 0
125 Гутi Оболонь-Бровар 1 0
126 Денис Бєлоусов МФК Металург 1 0
127 Дмитро Болокан Балкани 1 0
128 Дмитро Лихобабенко МФК Металург 1 0
129 Дмитро Фатєєв Інгулець 1 0
130 Дмитро Юхимович Агробізнес 1 0
131 Євген Запорожець Інгулець 1 0
132 Єгор Демченко Авангард Кр 1 0
133 Іван Брікнер Рух Львів 1 0
134 Іван Калюжний Рух Львів 1 0
135 Іван Цюпа Волинь 1 0
136 Ігор Бойчук Агробізнес 1 0
137 Ігор Карпенко Волинь 1 0
138 Костянтин Коваленко Оболонь-Бровар 1 0
139 Костянтин Черній МФК Металург 1 0
140 Лукас Вентура Металіст 1925 1 0
141 Максим Авер'янов ОПФК Черкащина 1 0
142 Максим Гавриленко Минай 1 0
143 Максим Покотилюк Оболонь-Бровар 1 0
144 Максим Цвиренко Металіст 1925 1 0
145 Михайло Кополовець Минай 1 0
146 Назар Мельничук Волинь 1 0
147 Микола Когут Агробізнес 1 0
148 Педро Гарсія Агробізнес 1 0
149 Петро Стасюк Минай 1 0
150 Роман Гончаренко Кремінь 1 0
151 Роман Локтіонов Кремінь 1 0
152 Роман Мірошник Авангард Кр 1 0
153 Роман Нікітюк Рух Львів 1 0
154 Роман Попов Миколаїв 1 0
155 Ростислав Русин Рух Львів 1 0
156 Сергій Давидов Металіст 1925 1 0
157 Сергій Суханов Гірник-Спорт 1 0
158 Станіслав Нечипоренко Кремінь 1 0
159 Тарас Пучковський Оболонь-Бровар 1 0
160 Тимур Пограничний ОПФК Черкащина 1 0
161 Юрій Бровченко Оболонь-Бровар 1 0
162 Юрій Кравчук Гірник-Спорт 1 0
163 Юрій Сеницький Авангард Кр 1 0
164 Ярослав Дехтяренко Металіст 1925 1 0
165 Євгеній Лозовий Гірник-Спорт 1 1
166 Олег Слободян Оболонь-Бровар 1 1
167 Сергій Панасенко Миколаїв 1 1
168 Ярослав Конкольняк Прикарпаття 1 1
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності