Бомбардири: Чемпіонат України Перша ліга - 2019/2020 - 18 тур

Сезон
Тур
Ім'я Команда Голів Пенальті
1 Інгулець 13 2
2 Денис Кожанов Волинь 11 3
3 Анатолій Нурієв Минай 11 6
4 Данііл Кондраков Рух Львів 9 2
5 Вадим Яворський Авангард Кр 8 0
6 Ігор Сікорський Агробізнес 7 0
7 Роберт Гегедош Минай 7 0
8 Олександр Батальський Оболонь-Бровар 7 1
9 Ярослав Ямполь Металіст 1925 7 2
10 Юрій Климчук Рух Львів 7 3
11 Василь Цюцюра Прикарпаття 5 0
12 Дмитро Козьбан Кремінь 5 0
13 Дмитро Поспєлов Металіст 1925 5 0
14 Владислав Бугай Миколаїв 5 1
15 Руслан Черненко Агробізнес 5 1
16 Юрій Батюшин Гірник-Спорт 5 2
17 Олександр Мішуренко Інгулець 4 0
18 Володимир Аржанов Чорноморець 4 0
19 Дмитро Зозуля Кремінь 4 0
20 Міха Горопевшек Волинь 4 0
21 Сергій Кравченко Миколаїв 4 0
22 Олександр Єрмаченко Кремінь 4 1
23 Роман Барчук Прикарпаття 4 1
24 Сіаваш Хагназарі Волинь 4 1
25 Віталій Кольцов Металіст 1925 4 2
26 Ігор Мединський Оболонь-Бровар 4 2
27 Іван Білий Гірник-Спорт 4 3
28 Микола Златов Балкани 4 3
29 Андрій Ковальов Миколаїв 3 0
30 Антві Ернест Рух Львів 3 0
31 Богдан Оринчак Прикарпаття 3 0
32 Віталій Груша Агробізнес 3 0
33 Віталій Пономар Волинь 3 0
34 Ігор Курило Агробізнес 3 0
35 Ігор Худоб'як Прикарпаття 3 0
36 Костянтин Ярошенко Чорноморець 3 0
37 Роман Кузьмин Прикарпаття 3 0
38 Руслан Паламар Балкани 3 0
39 Сергій Романов Металіст 1925 3 0
40 Сергій Семенюк Агробізнес 3 0
41 Юрій Павлик Кремінь 3 0
42 Олександр Медведь ОПФК Черкащина 3 1
43 Антон Котляр Гірник-Спорт 3 1
44 Владислав Войцеховський Миколаїв 3 1
45 Младен Бартуловіч Волинь 3 1
46 Василь Павлов Чорноморець 3 2
47 Олександр Акименко Інгулець 2 0
48 Олександр Кучеренко Інгулець 2 0
49 Олексій Збунь Гірник-Спорт 2 0
50 Олексій Майданевич Оболонь-Бровар 2 0
51 Олексій Щебетун МФК Металург 2 0
52 Андрій Сторчоус ОПФК Черкащина 2 0
53 Антон Савін Металіст 1925 2 0
54 Араужо Минай 2 0
55 Артем Ковбаса Оболонь-Бровар 2 0
56 Богдан Могильний МФК Металург 2 0
57 Василь Курко Волинь 2 0
58 Василь Француз Прикарпаття 2 0
59 Віктор Берко Миколаїв 2 0
60 Віктор Лиховидько Гірник-Спорт 2 0
61 Віталій Гошкодеря Чорноморець 2 0
62 Віталій Собко Авангард Кр 2 0
63 Володимир Танчик Чорноморець 2 0
64 Денис Антюх Балкани 2 0
65 Денис Норенков Чорноморець 2 0
66 Дерек Фрейтас Металіст 1925 2 0
67 Дмитро Олійник МФК Металург 2 0
68 Іван Матяж Авангард Кр 2 0
69 Іван Тищенко ОПФК Черкащина 2 0
70 Ігор Загоруйко МФК Металург 2 0
71 Ігор Семенина Миколаїв-2 2 0
72 Ілля Брюхов Авангард Кр 2 0
73 Ілля Коваленко Інгулець 2 0
74 Максим Ковальов Інгулець 2 0
75 Микола Мусолітін Чорноморець 2 0
76 Олег Бородай Авангард Кр 2 0
77 Олег Маїк Минай 2 0
78 Роман Дитко Прикарпаття 2 0
79 Ростислав Волошинович Волинь 2 0
80 Ростислав Тарануха Кремінь 2 0
81 Рух Львів 2 0
82 Юрій Колина Рух Львів 2 0
83 Юрій Малєй ОПФК Черкащина 2 0
84 Олександр Сафонов Кремінь 2 1
85 Олексій Лобов Авангард Кр 2 1
86 Ігор Кірієнко Десна 2 1
87 Володимир Корольков Гірник-Спорт 2 2
88 Олександр Гуськов Оболонь-Бровар 1 0
89 Олександр Козак Інгулець 1 0
90 Олександр Чепелюк Гірник-Спорт 1 0
91 Олексій Разуваєв МФК Металург 1 0
92 Олексій Чернишов Балкани 1 0
93 Олексій Шпак Минай 1 0
94 Анатолій Бурлін ОПФК Черкащина 1 0
95 Анатолій Ульянов Волинь 1 0
96 Андрій Кухарук Агробізнес 1 0
97 Андрій Семенко Оболонь-Бровар 1 0
98 Андрій Ткачук Чорноморець 1 0
99 Андрій Фаюк ОПФК Черкащина 1 0
100 Антон Кіча Минай 1 0
101 Артем А. Козлов Гірник-Спорт 1 0
102 Артем Тєрєхов Оболонь-Бровар 1 0
103 Артем Щедрий Інгулець 1 0
104 Богдан Кушніренко Миколаїв 1 0
105 Богдан Саламаха Балкани 1 0
106 Богдан Семенець Агробізнес 1 0
107 Вадим Воронченко Кремінь 1 0
108 Вадим Гранчар Балкани 1 0
109 Валерій Болденков Волинь 1 0
110 Василь Дербах Прикарпаття 1 0
111 Василь Пиняшко Минай 1 0
112 Володимир Заставний Рух Львів 1 0
113 Миколаїв 1 0
114 Владислав Клименко Інгулець 1 0
115 Владислав Семотюк Прикарпаття 1 0
116 Владислав Ульянченко Оболонь-Бровар 1 0
117 Владислав Хамелюк Чорноморець 1 0
118 Гутi Оболонь-Бровар 1 0
119 Денис Бєлоусов МФК Металург 1 0
120 Дмитро Болокан Балкани 1 0
121 Дмитро Лихобабенко МФК Металург 1 0
122 Дмитро Скоблов Кремінь 1 0
123 Дмитро Фатєєв Інгулець 1 0
124 Дмитро Юхимович Агробізнес 1 0
125 Євген Єфремов Оболонь-Бровар 1 0
126 Єгор Демченко Авангард Кр 1 0
127 Іван Брікнер Рух Львів 1 0
128 Іван Калюжний Рух Львів 1 0
129 Іван Цюпа Волинь 1 0
130 Ігор Бойчук Агробізнес 1 0
131 Ігор Карпенко Волинь 1 0
132 Костянтин Коваленко Оболонь-Бровар 1 0
133 Костянтин Черній МФК Металург 1 0
134 Лукас Вентура Металіст 1925 1 0
135 Максим Авер'янов ОПФК Черкащина 1 0
136 Максим Гавриленко Минай 1 0
137 Максим Покотилюк Оболонь-Бровар 1 0
138 Максим Цвиренко Металіст 1925 1 0
139 Михайло Кополовець Минай 1 0
140 Назар Мельничук Волинь 1 0
141 Микола Когут Агробізнес 1 0
142 Педро Гарсія Агробізнес 1 0
143 Петро Стасюк Минай 1 0
144 Роман Гончаренко Кремінь 1 0
145 Роман Локтіонов Кремінь 1 0
146 Роман Нікітюк Рух Львів 1 0
147 Роман Попов Миколаїв 1 0
148 Ростислав Русин Рух Львів 1 0
149 Сергій Давидов Металіст 1925 1 0
150 Сергій Суханов Гірник-Спорт 1 0
151 Станіслав Нечипоренко Кремінь 1 0
152 Тарас Пучковський Оболонь-Бровар 1 0
153 Тимур Пограничний ОПФК Черкащина 1 0
154 Юрій Бровченко Оболонь-Бровар 1 0
155 Юрій Кравчук Гірник-Спорт 1 0
156 Юрій Сеницький Авангард Кр 1 0
157 Ярослав Дехтяренко Металіст 1925 1 0
158 Віталій Бойко ОПФК Черкащина 1 1
159 Євгеній Лозовий Гірник-Спорт 1 1
160 Олег Слободян Оболонь-Бровар 1 1
161 Сергій Панасенко Миколаїв 1 1
162 Едуард Сарапій МФК Металург 1 1
163 Ярослав Конкольняк Прикарпаття 1 1
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності