Бомбардири: Чемпіонат України Перша ліга - 2019/2020 - 16 тур

Сезон
Тур
Ім'я Команда Голів Пенальті
1 Інгулець 12 2
2 Денис Кожанов Волинь 10 3
3 Анатолій Нурієв Минай 8 4
4 Ігор Сікорський Агробізнес 7 0
5 Роберт Гегедош Минай 7 0
6 Данііл Кондраков Рух Львів 7 2
7 Ярослав Ямполь Металіст 1925 7 2
8 Юрій Климчук Рух Львів 7 3
9 Олександр Батальський Оболонь-Бровар 6 0
10 Вадим Яворський Авангард Кр 6 0
11 Василь Цюцюра Прикарпаття 5 0
12 Дмитро Поспєлов Металіст 1925 5 0
13 Владислав Бугай Миколаїв 5 1
14 Олександр Мішуренко Інгулець 4 0
15 Володимир Аржанов Чорноморець 4 0
16 Дмитро Козьбан Кремінь 4 0
17 Міха Горопевшек Волинь 4 0
18 Руслан Черненко Агробізнес 4 0
19 Сергій Кравченко Миколаїв 4 0
20 Олександр Єрмаченко Кремінь 4 1
21 Роман Барчук Прикарпаття 4 1
22 Сіаваш Хагназарі Волинь 4 1
23 Віталій Кольцов Металіст 1925 4 2
24 Ігор Мединський Оболонь-Бровар 4 2
25 Юрій Батюшин Гірник-Спорт 4 2
26 Микола Златов Балкани 4 3
27 Андрій Ковальов Миколаїв 3 0
28 Антві Ернест Рух Львів 3 0
29 Богдан Оринчак Прикарпаття 3 0
30 Віталій Груша Агробізнес 3 0
31 Віталій Пономар Волинь 3 0
32 Дмитро Зозуля Кремінь 3 0
33 Ігор Курило Агробізнес 3 0
34 Ігор Худоб'як Прикарпаття 3 0
35 Костянтин Ярошенко Чорноморець 3 0
36 Роман Кузьмин Прикарпаття 3 0
37 Руслан Паламар Балкани 3 0
38 Сергій Романов Металіст 1925 3 0
39 Юрій Павлик Кремінь 3 0
40 Олександр Медведь ОПФК Черкащина 3 1
41 Антон Котляр Гірник-Спорт 3 1
42 Владислав Войцеховський Миколаїв 3 1
43 Младен Бартуловіч Волинь 3 1
44 Василь Павлов Чорноморець 3 2
45 Олександр Акименко Інгулець 2 0
46 Олексій Збунь Гірник-Спорт 2 0
47 Олексій Майданевич Оболонь-Бровар 2 0
48 Олексій Щебетун МФК Металург 2 0
49 Араужо Минай 2 0
50 Артем Ковбаса Оболонь-Бровар 2 0
51 Віктор Берко Миколаїв 2 0
52 Віталій Гошкодеря Чорноморець 2 0
53 Віталій Собко Авангард Кр 2 0
54 Володимир Танчик Чорноморець 2 0
55 Денис Антюх Балкани 2 0
56 Дерек Фрейтас Металіст 1925 2 0
57 Іван Матяж Авангард Кр 2 0
58 Іван Тищенко ОПФК Черкащина 2 0
59 Ігор Загоруйко МФК Металург 2 0
60 Ігор Семенина Миколаїв-2 2 0
61 Ілля Брюхов Авангард Кр 2 0
62 Ілля Коваленко Інгулець 2 0
63 Микола Мусолітін Чорноморець 2 0
64 Олег Бородай Авангард Кр 2 0
65 Олег Маїк Минай 2 0
66 Роман Дитко Прикарпаття 2 0
67 Ростислав Тарануха Кремінь 2 0
68 Сергій Семенюк Агробізнес 2 0
69 Рух Львів 2 0
70 Юрій Малєй ОПФК Черкащина 2 0
71 Олександр Сафонов Кремінь 2 1
72 Іван Білий Гірник-Спорт 2 1
73 Ігор Кірієнко Десна 2 1
74 Володимир Корольков Гірник-Спорт 2 2
75 Олександр Гуськов Оболонь-Бровар 1 0
76 Олександр Кучеренко Інгулець 1 0
77 Олександр Чепелюк Гірник-Спорт 1 0
78 Олексій Лобов Авангард Кр 1 0
79 Олексій Чернишов Балкани 1 0
80 Олексій Шпак Минай 1 0
81 Анатолій Бурлін ОПФК Черкащина 1 0
82 Андрій Кухарук Агробізнес 1 0
83 Андрій Семенко Оболонь-Бровар 1 0
84 Андрій Сторчоус ОПФК Черкащина 1 0
85 Андрій Ткачук Чорноморець 1 0
86 Андрій Фаюк ОПФК Черкащина 1 0
87 Антон Кіча Минай 1 0
88 Антон Савін Металіст 1925 1 0
89 Артем Тєрєхов Оболонь-Бровар 1 0
90 Артем Щедрий Інгулець 1 0
91 Богдан Кушніренко Миколаїв 1 0
92 Богдан Саламаха Балкани 1 0
93 Богдан Семенець Агробізнес 1 0
94 Вадим Воронченко Кремінь 1 0
95 Вадим Гранчар Балкани 1 0
96 Валерій Болденков Волинь 1 0
97 Василь Дербах Прикарпаття 1 0
98 Василь Курко Волинь 1 0
99 Василь Пиняшко Минай 1 0
100 Василь Француз Прикарпаття 1 0
101 Віктор Лиховидько Гірник-Спорт 1 0
102 Володимир Заставний Рух Львів 1 0
103 Миколаїв 1 0
104 Владислав Клименко Інгулець 1 0
105 Владислав Семотюк Прикарпаття 1 0
106 Владислав Ульянченко Оболонь-Бровар 1 0
107 Владислав Хамелюк Чорноморець 1 0
108 Гутi Оболонь-Бровар 1 0
109 Денис Бєлоусов МФК Металург 1 0
110 Денис Норенков Чорноморець 1 0
111 Дмитро Болокан Балкани 1 0
112 Дмитро Лихобабенко МФК Металург 1 0
113 Дмитро Олійник МФК Металург 1 0
114 Дмитро Фатєєв Інгулець 1 0
115 Дмитро Юхимович Агробізнес 1 0
116 Євген Єфремов Оболонь-Бровар 1 0
117 Єгор Демченко Авангард Кр 1 0
118 Іван Брікнер Рух Львів 1 0
119 Іван Калюжний Рух Львів 1 0
120 Ігор Карпенко Волинь 1 0
121 Костянтин Коваленко Оболонь-Бровар 1 0
122 Костянтин Черній МФК Металург 1 0
123 Лукас Вентура Металіст 1925 1 0
124 Максим Авер'янов ОПФК Черкащина 1 0
125 Максим Гавриленко Минай 1 0
126 Максим Ковальов Інгулець 1 0
127 Максим Покотилюк Оболонь-Бровар 1 0
128 Максим Цвиренко Металіст 1925 1 0
129 Михайло Кополовець Минай 1 0
130 Назар Мельничук Волинь 1 0
131 Микола Когут Агробізнес 1 0
132 Педро Гарсія Агробізнес 1 0
133 Петро Стасюк Минай 1 0
134 Роман Гончаренко Кремінь 1 0
135 Роман Локтіонов Кремінь 1 0
136 Роман Нікітюк Рух Львів 1 0
137 Роман Попов Миколаїв 1 0
138 Ростислав Волошинович Волинь 1 0
139 Ростислав Русин Рух Львів 1 0
140 Сергій Давидов Металіст 1925 1 0
141 Сергій Суханов Гірник-Спорт 1 0
142 Станіслав Нечипоренко Кремінь 1 0
143 Тимур Пограничний ОПФК Черкащина 1 0
144 Юрій Бровченко Оболонь-Бровар 1 0
145 Юрій Колина Рух Львів 1 0
146 Юрій Кравчук Гірник-Спорт 1 0
147 Юрій Сеницький Авангард Кр 1 0
148 Ярослав Дехтяренко Металіст 1925 1 0
149 Віталій Бойко ОПФК Черкащина 1 1
150 Євгеній Лозовий Гірник-Спорт 1 1
151 Олег Слободян Оболонь-Бровар 1 1
152 Сергій Панасенко Миколаїв 1 1
153 Едуард Сарапій МФК Металург 1 1
154 Ярослав Конкольняк Прикарпаття 1 1
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності