Бомбардири: Чемпіонат України Перша ліга - 2019/2020 - 14 тур

Сезон
Тур
Ім'я Команда Голів Пенальті
1 Інгулець 9 1
2 Денис Кожанов Волинь 9 3
3 Ігор Сікорський Агробізнес 7 0
4 Роберт Гегедош Минай 7 0
5 Юрій Климчук Рух Львів 7 3
6 Анатолій Нурієв Минай 7 4
7 Ярослав Ямполь Металіст 1925 6 1
8 Данііл Кондраков Рух Львів 6 2
9 Олександр Батальський Оболонь-Бровар 5 0
10 Вадим Яворський Авангард Кр 5 0
11 Дмитро Поспєлов Металіст 1925 5 0
12 Владислав Бугай Миколаїв 5 1
13 Олександр Мішуренко Інгулець 4 0
14 Володимир Аржанов Чорноморець 4 0
15 Міха Горопевшек Волинь 4 0
16 Руслан Черненко Агробізнес 4 0
17 Олександр Єрмаченко Кремінь 4 1
18 Сіаваш Хагназарі Волинь 4 1
19 Віталій Кольцов Металіст 1925 4 2
20 Микола Златов Балкани 4 3
21 Андрій Ковальов Миколаїв 3 0
22 Богдан Оринчак Прикарпаття 3 0
23 Василь Цюцюра Прикарпаття 3 0
24 Віталій Груша Агробізнес 3 0
25 Віталій Пономар Волинь 3 0
26 Ігор Худоб'як Прикарпаття 3 0
27 Костянтин Ярошенко Чорноморець 3 0
28 Роман Барчук Прикарпаття 3 0
29 Роман Кузьмин Прикарпаття 3 0
30 Руслан Паламар Балкани 3 0
31 Сергій Кравченко Миколаїв 3 0
32 Юрій Павлик Кремінь 3 0
33 Олександр Медведь ОПФК Черкащина 3 1
34 Ігор Мединський Оболонь-Бровар 3 1
35 Василь Павлов Чорноморець 3 2
36 Юрій Батюшин Гірник-Спорт 3 2
37 Олексій Збунь Гірник-Спорт 2 0
38 Олексій Майданевич Оболонь-Бровар 2 0
39 Олексій Щебетун МФК Металург 2 0
40 Антві Ернест Рух Львів 2 0
41 Араужо Минай 2 0
42 Артем Ковбаса Оболонь-Бровар 2 0
43 Віталій Гошкодеря Чорноморець 2 0
44 Віталій Собко Авангард Кр 2 0
45 Володимир Танчик Чорноморець 2 0
46 Денис Антюх Балкани 2 0
47 Дмитро Зозуля Кремінь 2 0
48 Іван Матяж Авангард Кр 2 0
49 Іван Тищенко ОПФК Черкащина 2 0
50 Ігор Загоруйко МФК Металург 2 0
51 Ігор Курило Агробізнес 2 0
52 Ігор Семенина Миколаїв-2 2 0
53 Ілля Брюхов Авангард Кр 2 0
54 Ілля Коваленко Інгулець 2 0
55 Микола Мусолітін Чорноморець 2 0
56 Олег Бородай Авангард Кр 2 0
57 Олег Маїк Минай 2 0
58 Роман Дитко Прикарпаття 2 0
59 Сергій Романов Металіст 1925 2 0
60 Сергій Семенюк Агробізнес 2 0
61 Юрій Малєй ОПФК Черкащина 2 0
62 Олександр Сафонов Кремінь 2 1
63 Антон Котляр Гірник-Спорт 2 1
64 Владислав Войцеховський Миколаїв 2 1
65 Іван Білий Гірник-Спорт 2 1
66 Ігор Кірієнко Десна 2 1
67 Младен Бартуловіч Волинь 2 1
68 Олександр Акименко Інгулець 1 0
69 Олександр Гуськов Оболонь-Бровар 1 0
70 Олександр Кучеренко Інгулець 1 0
71 Олександр Чепелюк Гірник-Спорт 1 0
72 Олексій Лобов Авангард Кр 1 0
73 Олексій Чернишов Балкани 1 0
74 Анатолій Бурлін ОПФК Черкащина 1 0
75 Андрій Кухарук Агробізнес 1 0
76 Андрій Семенко Оболонь-Бровар 1 0
77 Андрій Сторчоус ОПФК Черкащина 1 0
78 Андрій Фаюк ОПФК Черкащина 1 0
79 Антон Кіча Минай 1 0
80 Антон Савін Металіст 1925 1 0
81 Артем Тєрєхов Оболонь-Бровар 1 0
82 Богдан Кушніренко Миколаїв 1 0
83 Богдан Саламаха Балкани 1 0
84 Богдан Семенець Агробізнес 1 0
85 Вадим Воронченко Кремінь 1 0
86 Вадим Гранчар Балкани 1 0
87 Валерій Болденков Волинь 1 0
88 Василь Дербах Прикарпаття 1 0
89 Василь Курко Волинь 1 0
90 Василь Пиняшко Минай 1 0
91 Василь Француз Прикарпаття 1 0
92 Віктор Берко Миколаїв 1 0
93 Віктор Лиховидько Гірник-Спорт 1 0
94 Володимир Заставний Рух Львів 1 0
95 Миколаїв 1 0
96 Владислав Клименко Інгулець 1 0
97 Владислав Ульянченко Оболонь-Бровар 1 0
98 Денис Бєлоусов МФК Металург 1 0
99 Дмитро Болокан Балкани 1 0
100 Дмитро Лихобабенко МФК Металург 1 0
101 Дмитро Олійник МФК Металург 1 0
102 Дмитро Фатєєв Інгулець 1 0
103 Дмитро Юхимович Агробізнес 1 0
104 Євген Єфремов Оболонь-Бровар 1 0
105 Єгор Демченко Авангард Кр 1 0
106 Іван Брікнер Рух Львів 1 0
107 Іван Калюжний Рух Львів 1 0
108 Ігор Карпенко Волинь 1 0
109 Костянтин Коваленко Оболонь-Бровар 1 0
110 Костянтин Черній МФК Металург 1 0
111 Лукас Вентура Металіст 1925 1 0
112 Максим Гавриленко Минай 1 0
113 Максим Ковальов Інгулець 1 0
114 Максим Покотилюк Оболонь-Бровар 1 0
115 Максим Цвиренко Металіст 1925 1 0
116 Михайло Кополовець Минай 1 0
117 Назар Мельничук Волинь 1 0
118 Микола Когут Агробізнес 1 0
119 Педро Гарсія Агробізнес 1 0
120 Петро Стасюк Минай 1 0
121 Роман Гончаренко Кремінь 1 0
122 Роман Локтіонов Кремінь 1 0
123 Роман Попов Миколаїв 1 0
124 Ростислав Волошинович Волинь 1 0
125 Ростислав Русин Рух Львів 1 0
126 Ростислав Тарануха Кремінь 1 0
127 Сергій Давидов Металіст 1925 1 0
128 Сергій Суханов Гірник-Спорт 1 0
129 Рух Львів 1 0
130 Станіслав Нечипоренко Кремінь 1 0
131 Тимур Пограничний ОПФК Черкащина 1 0
132 Юрій Бровченко Оболонь-Бровар 1 0
133 Юрій Колина Рух Львів 1 0
134 Юрій Кравчук Гірник-Спорт 1 0
135 Юрій Сеницький Авангард Кр 1 0
136 Віталій Бойко ОПФК Черкащина 1 1
137 Євгеній Лозовий Гірник-Спорт 1 1
138 Олег Слободян Оболонь-Бровар 1 1
139 Сергій Панасенко Миколаїв 1 1
140 Едуард Сарапій МФК Металург 1 1
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності