Бомбардири: Чемпіонат України Перша ліга - 2019/2020 - 9 тур

Сезон
Тур
Ім'я Команда Голів Пенальті
1 Данііл Кондраков Рух Львів 6 2
2 Анатолій Нурієв Минай 6 4
3 Роберт Гегедош Минай 5 0
4 Юрій Климчук Рух Львів 5 2
5 Вадим Яворський Авангард Кр 4 0
6 Ігор Сікорський Агробізнес 4 0
7 Міха Горопевшек Волинь 4 0
8 Руслан Черненко Агробізнес 4 0
9 Віталій Кольцов Металіст 1925 4 2
10 Денис Кожанов Волинь 4 2
11 Олександр Батальський Оболонь-Бровар 3 0
12 Олександр Мішуренко Інгулець 3 0
13 Андрій Ковальов Миколаїв 3 0
14 Віталій Груша Агробізнес 3 0
15 Володимир Аржанов Чорноморець 3 0
16 Владислав Бугай Миколаїв 3 0
17 Дмитро Поспєлов Металіст 1925 3 0
18 Ігор Худоб'як Прикарпаття 3 0
19 Інгулець 3 0
20 Сергій Кравченко Миколаїв 3 0
21 Юрій Павлик Кремінь 3 0
22 Олександр Єрмаченко Кремінь 3 1
23 Ярослав Ямполь Металіст 1925 3 1
24 Микола Златов Балкани 3 2
25 Олексій Щебетун МФК Металург 2 0
26 Антві Ернест Рух Львів 2 0
27 Богдан Оринчак Прикарпаття 2 0
28 Віталій Гошкодеря Чорноморець 2 0
29 Віталій Пономар Волинь 2 0
30 Віталій Собко Авангард Кр 2 0
31 Дмитро Зозуля Кремінь 2 0
32 Ігор Загоруйко МФК Металург 2 0
33 Ігор Мединський Оболонь-Бровар 2 0
34 Ігор Семенина Миколаїв 2 0
35 Ілля Коваленко Інгулець 2 0
36 Костянтин Ярошенко Чорноморець 2 0
37 Роман Барчук Прикарпаття 2 0
38 Роман Дитко Прикарпаття 2 0
39 Роман Кузьмин Прикарпаття 2 0
40 Юрій Малєй ОПФК Черкащина 2 0
41 Олександр Медведь ОПФК Черкащина 2 1
42 Олександр Сафонов Кремінь 2 1
43 Антон Котляр Гірник-Спорт 2 1
44 Василь Павлов Чорноморець 2 1
45 Владислав Войцеховський Миколаїв 2 1
46 Ігор Кірієнко Авангард Кр 2 1
47 Младен Бартуловіч Волинь 2 1
48 Олександр Акименко Інгулець 1 0
49 Олександр Гуськов Оболонь-Бровар 1 0
50 Олексій Лобов Авангард Кр 1 0
51 Олексій Майданевич Оболонь-Бровар 1 0
52 Олексій Чернишов Балкани 1 0
53 Анатолій Бурлін ОПФК Черкащина 1 0
54 Андрій Семенко Оболонь-Бровар 1 0
55 Андрій Сторчоус ОПФК Черкащина 1 0
56 Араужо Минай 1 0
57 Артем Ковбаса Оболонь-Бровар 1 0
58 Артем Тєрєхов Оболонь-Бровар 1 0
59 Богдан Семенець Агробізнес 1 0
60 Вадим Гранчар Балкани 1 0
61 Валерій Болденков Волинь 1 0
62 Василь Пиняшко Минай 1 0
63 Василь Француз Прикарпаття 1 0
64 Василь Цюцюра Прикарпаття 1 0
65 Віктор Берко Миколаїв 1 0
66 Володимир Заставний Рух Львів 1 0
67 Миколаїв 1 0
68 Володимир Танчик Чорноморець 1 0
69 Владислав Ульянченко Оболонь-Бровар 1 0
70 Дмитро Болокан Балкани 1 0
71 Дмитро Олійник МФК Металург 1 0
72 Дмитро Юхимович Агробізнес 1 0
73 Євген Єфремов Оболонь-Бровар 1 0
74 Єгор Демченко Авангард Кр 1 0
75 Іван Білий Гірник-Спорт 1 0
76 Іван Брікнер Рух Львів 1 0
77 Іван Калюжний Рух Львів 1 0
78 Іван Тищенко ОПФК Черкащина 1 0
79 Ілля Брюхов Авангард Кр 1 0
80 Костянтин Коваленко Оболонь-Бровар 1 0
81 Лукас Вентура Металіст 1925 1 0
82 Максим Гавриленко Минай 1 0
83 Максим Покотилюк Оболонь-Бровар 1 0
84 Максим Цвиренко Металіст 1925 1 0
85 Микола Когут Агробізнес 1 0
86 Микола Мусолітін Чорноморець 1 0
87 Олег Бородай Авангард Кр 1 0
88 Олег Маїк Минай 1 0
89 Петро Стасюк Минай 1 0
90 Роман Гончаренко Кремінь 1 0
91 Роман Локтіонов Кремінь 1 0
92 Роман Попов Миколаїв 1 0
93 Ростислав Волошинович Волинь 1 0
94 Ростислав Русин Рух Львів 1 0
95 Руслан Паламар Балкани 1 0
96 Сергій Давидов Металіст 1925 1 0
97 Сергій Романов Металіст 1925 1 0
98 Сергій Семенюк Агробізнес 1 0
99 Сергій Суханов Гірник-Спорт 1 0
100 Сіаваш Хагназарі Волинь 1 0
101 Рух Львів 1 0
102 Станіслав Нечипоренко Кремінь 1 0
103 Тимур Пограничний ОПФК Черкащина 1 0
104 Юрій Бровченко Оболонь-Бровар 1 0
105 Юрій Кравчук Гірник-Спорт 1 0
106 Юрій Сеницький Авангард Кр 1 0
107 Віталій Бойко ОПФК Черкащина 1 1
108 Євгеній Лозовий Гірник-Спорт 1 1
109 Олег Слободян Оболонь-Бровар 1 1
110 Едуард Сарапій МФК Металург 1 1
111 Юрій Батюшин Гірник-Спорт 1 1
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності