Бомбардири: Чемпіонат України Перша ліга - 2019/2020 - 4 тур

Сезон
Тур
Ім'я Команда Голів Пенальті
1 Данііл Кондраков Рух Львів 4 2
2 Олександр Батальський Оболонь-Бровар 3 0
3 Ігор Сікорський Агробізнес 3 0
4 Денис Кожанов Волинь 3 1
5 Анатолій Нурієв Минай 3 2
6 Олексій Щебетун МФК Металург 2 0
7 Андрій Ковальов Миколаїв 2 0
8 Віталій Собко Авангард Кр 2 0
9 Володимир Аржанов Чорноморець 2 0
10 Владислав Бугай Миколаїв 2 0
11 Дмитро Зозуля Кремінь 2 0
12 Ігор Мединський Оболонь-Бровар 2 0
13 Ілля Коваленко Інгулець 2 0
14 Міха Горопевшек Волинь 2 0
15 Роман Барчук Прикарпаття 2 0
16 Юрій Павлик Кремінь 2 0
17 Микола Златов Балкани 2 1
18 Олександр Акименко Інгулець 1 0
19 Олександр Медведь ОПФК Черкащина 1 0
20 Олександр Мішуренко Інгулець 1 0
21 Олексій Лобов Авангард Кр 1 0
22 Олексій Майданевич Оболонь-Бровар 1 0
23 Анатолій Бурлін ОПФК Черкащина 1 0
24 Андрій Семенко Оболонь-Бровар 1 0
25 Араужо Минай 1 0
26 Вадим Гранчар Балкани 1 0
27 Вадим Яворський Авангард Кр 1 0
28 Валерій Болденков Волинь 1 0
29 Василь Павлов Чорноморець 1 0
30 Василь Француз Прикарпаття 1 0
31 Василь Цюцюра Прикарпаття 1 0
32 Віктор Берко Миколаїв 1 0
33 Віталій Гошкодеря Чорноморець 1 0
34 Віталій Груша Агробізнес 1 0
35 Володимир Заставний Рух Львів 1 0
36 Владислав Ульянченко Оболонь-Бровар 1 0
37 Дмитро Болокан Балкани 1 0
38 Дмитро Олійник МФК Металург 1 0
39 Дмитро Юхимович Агробізнес 1 0
40 Іван Білий Гірник-Спорт 1 0
41 Ігор Кірієнко Авангард Кр 1 0
42 Ігор Семенина Миколаїв 1 0
43 Ігор Худоб'як Прикарпаття 1 0
44 Ілля Брюхов Авангард Кр 1 0
45 Костянтин Ярошенко Чорноморець 1 0
46 Максим Цвиренко Металіст 1925 1 0
47 Младен Бартуловіч Волинь 1 0
48 Інгулець 1 0
49 Микола Когут Агробізнес 1 0
50 Микола Мусолітін Чорноморець 1 0
51 Роберт Гегедош Минай 1 0
52 Роман Гончаренко Кремінь 1 0
53 Роман Кузьмин Прикарпаття 1 0
54 Роман Попов Миколаїв 1 0
55 Сергій Давидов Металіст 1925 1 0
56 Сергій Суханов Гірник-Спорт 1 0
57 Сіаваш Хагназарі Волинь 1 0
58 Тимур Пограничний ОПФК Черкащина 1 0
59 Юрій Бровченко Оболонь-Бровар 1 0
60 Юрій Кравчук Гірник-Спорт 1 0
61 Юрій Малєй ОПФК Черкащина 1 0
62 Юрій Сеницький Авангард Кр 1 0
63 Олександр Сафонов Кремінь 1 1
64 Антон Котляр Гірник-Спорт 1 1
65 Віталій Бойко ОПФК Черкащина 1 1
66 Владислав Войцеховський Миколаїв 1 1
67 Олег Слободян Оболонь-Бровар 1 1
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності