Владимир БРЫНЗАК
президент Федерации биатлона Украины

Задавайте питання до 29.11.2017 13:00

fan_007 27.11.2017

Добрый день, Владимир Михайлович, с кем в Федерации можно общаться касательно спонсорства и рекламы? Желательно пообщаться на эти темы с Вами лично. Благодарю С уважением Алексей

vlad.prigoda 27.11.2017

Доброго дня. Володимир Михайлович, настільки відомо, то жіноча команда пропускатиме етап в Обергофі. Планується пропуск усього етапу чи можливо розглядається варіант, коли наші основні спортсменки стартуватимуть в естафеті на цьому епаті?

Любов Шкоропад 27.11.2017

Володимир Михайлович, доброго дня! А чи можлива заміна лиж на іншу марку, чи Madshus замінить їх на кращі?

jaroslav2014 27.11.2017

Добрий день. Бажаю Успiхiв Вам й нашiй збiрнiй в цьому сезонi. Чи були у Вас особистi контакти з В.Кiльчицьким пiсля неприемноi ситуацii на початку року й чи е хоч мiнiмальнi шанси побачити Вiталiя у формi зб.Украiни?

jaroslav2014 27.11.2017

Чи маете iнформацiю - хто ще з наших конкурентiв буде проводити передолiмпiйський збiр в Казахстанi? Ви можливо також чули : Настя Кузмiна й деякi лижники проводять влiтку збiр на снiгу в Нов.Зеландii. Що Ви думаете про такий збiр? Якi на Вашу думку тут плюси й мiнуси (крiм вартостi перельоту)?

jaroslav2014 27.11.2017

Володимир Михайлович, Ви колись казали що найкращого спортивного лiкаря Украiни з бiатлону забрала наша прославлена тенiсистка Елiна Свiтолiна. Чи працюе той лiкар ще досi з Елiною? Чи можливо його повернути в бiатлон завдяки фiнанс. допомозi наших спонсорiв? Чи подобаеться Вам особисто дивитись великий тенiс й може грати?

сергей москаленко 27.11.2017

Здравствуйте. Позитивные сдвиги у Юли Журавок, это следствие выхода в неплохую форму, раньше других сборников или же она ещё может добавлять в этом сезоне, с выходом на пик формы. Ваше мнение. Как дела у юниорской сборной. Если ли новости оттуда. Для многих этот последний сезон будет в ю21. Та же Аня Кривонос прогрессирует и сможет ли усилить основную команду уже в следующем сезоне, или у неё биатлон не на первом месте? У парней надежда на Цимбала? Ну и последний. Понимаю что нужно воспитывать молодых тренеров, но вот у Примы не задалось ещё с ю21 парнями. Сначала выстрелил Дудченко, который не готовился с его командой, потом Труш с Дудченко начали сезон бодро после подготовки с основой, а к главным стартам закисли, так и не показав пика формы. И теперь ему доверили сборную Б, после не слишком удачных двух сезонов подготовки. Или нам пока не стоит беспокоится за парней, которые пока слабо смотрятся на Ибу.

baggio88 28.11.2017

1) Была информация, что спортивному комплексу для зимних видов спорта в Буковеле таки быть, расскажите подробней, что планируется, в какие сроки, бюджет (за чей счет?), на каком вообще этапе решение данного вопроса? 2) Много говорим о подготовке молодых спортсменов, а как обстоят дела с подготовкой молодых тренеров, коих тоже не много? Есть ли курсы специализированные, в т.ч. международные, есть ли возможность бывать на стажировке у других, более опытных тренеров (за границей разумеется)? Как повышать квалификацию нашим начинающим тренерам? (Ок, сейчас Урош и Юрай, возможно, передают свой опыт, ну а в будущем как?) Спасибо!

yarsikan 28.11.2017

По Анастасії Меркушиній Була інформація що літом їй дали додаткові великї навантаження для майбутнього прогресу. Чи була необхідність в цьому, враховуючи що вона відбігала свій перший важкий сезон в основі практично без заміни і мала операцію. Який зараз стан Меркушиної і як Ви прогнозуєте її прогрес в цьому сезоні.

biatlon_1 28.11.2017

Шановний Володимир Михайлович, в першу чергу дякую Вам за підтримку спортсменів та вболівальників. Буду дуже вдячна, якщо Ви дасте відповіді на наступні питання: 1. 27.11.2017 р. на цьому сайті ведуча "Експертів біатлону-3" надрукувала інтерв'ю з Вами. Я так розумію, на основі Вашого спілкування в рамках її проекту. Пізніше, коли цю статтю передрукували інші видання, Вам довелося пояснювати вболівальникам, що текст був перекручений. Отже питання: що на Вашу особисту думку має змінитися в український спортивній журналістиці, аби таких прикрих випадків не було? 2. Три року тому з'явився проект "Експерти біатлону". Я кілька разів була присутньою на цьому заході в 2015-2016 рр. та на початку минулого сезону. На мою думку (не тільки особисту, а і мої приятелі-вболівальники також її розділяють) проект вже на початку минулого сезону багато втратив, частина вболівальників відокремлюється своїми компаніями за столики, рівень заходу падає, адже не зрозуміло звідки ходять люди поміж столиків і збирають по 20-30 гривень на щось. Це все має дешевий вигляд і біатлон, однозначно, такого не заслуговує! Цієї осені в мережі з'явилась інформація, що проект другий рік поспіль не має спонсора і щоб він продовжував своє існування необхідно перераховувати ведучій гроші на картку (до речі, не знайшла інформації про те, що десь можна буде переглянути виписку с карткового рахунку, звірити статтї бюджету проекту тощо) та оплачувати вхід у заклад, де відбуватиметься подія. І навіть при такому розкладі робиться наголос на тому, що проект соціальний. Необхідність залучення фінансів вболівальників пояснюють відсутністю спонсора. Отже питання: Якщо досі не знайшлося спонсора для проекту (найпопулярнішого виду спорту в Україні) - можливо варто змінити його формат, внести корективи, тощо? Наразі те що відбувається з проектом має багато відмінностей від такого інтелектуального виду спорту, як біатлон.

jaroslav2014 28.11.2017

Володимир Михайлович, скажiть будь-ласка, яких спортсменiв в жiночiй та чоловiчiй збiрних Ви бачите в якостi ядер (основ) при пiдготовцi до OI-2022? Адже Ви недавно казали що до ОI-2022 вже зараз треба готуватись...

jaroslav2014 28.11.2017

Вибачаюсь за запитання (може не за адресою) але хвилюе офтальмологiчне захворювання у Настi Меркушиноi. Справа в тому що в мене самого це захворювання. Так, з ним можна повноцiнно жить, але треба перiодично показуватись квалiфiкованим лiкарям-офтальмологам. Чи консультувалась Настя з iноземними спецiалiстами чи тiльки з украiнськими? Дякую. Якщо це якось допоможе, можу порекомендувати клiнiку в Ризi. www.lazer.lv Власник клiнiки й провiдний лiкар В'ячеслав Кузнецов - учень доктора Федорова

nazar__ua 29.11.2017

Доброго дня! Як справи із біатлонною базою у Рівному та із біатлонними базами взагалі? Чи триває робота з їх модернізації? Чи є шанси побачити хоча б кубок IBU в Україні? Талановиті молоді біатлоністки, зокрема, Меркушина отримали шанс потрапити до основної збірної, чи буде можливість побачити того ж Дудченка, Доценка та інших біатлоністів хоча б на одному з етапів Кубка світу, щоб мати можливість проявити себе? Чи братиме участь збірна України в чемпіонаті Європи?

Iгор Менделюк 29.11.2017

Добридень Володимире Михайловичу, найперше хочу подякувати вам за титанічну працю і зусилля які ви докладаєте для розвитку біатлону в Україні, і підтримки на належному рівні. В недавньому інтерв`ю Євген Колупаєв згадував про наміри будівництва на Буковелі центру зимових видів спорту в Україні і зокрема біатлонного стадіону зі стрільбищем міжнародного стандарту. Наскільки це реально і коли почнуться роботи в цьому напрямку?

Benya23 29.11.2017

Добрий день, Волидимире Михайловичу! Турбує таке питання! Чи стоять перед нашими біотлоністами, закрема дівчатами, завдання, щодо зайняття найвищих позицій в особистому заліку КС (дуже-дуже обережно мріємо про перемогу)? Дуже дякую за відповідь!
Додавати питання можуть тільки зареєстровані користувачі.

Увійти або Зареєструватися
© 2003-2019 Sport.ua
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності