Результати: Гонка переслідування 10 км, Жінки

Гонка переслідування 10 км, Жінки
19.01.2020 13:15
        Промахи Час Відставання
1 Тіріл Екгофф 0+0+1+0 1 34:08.70 -
2 Пауліна Фіалкова 1+0+0+1 2 34:55.00 46.30
3 Хана Оеберг 0+1+0+1 2 35:03.80 55.10
4 Йоханна Скоттхайм 1+0+0+0 1 35:06.00 57.30
5 Лінн Перссон 1+0+0+0 1 35:11.30 1:02.60
6 Деніз Херрман 0+1+2+0 3 35:20.50 1:11.80
7 Моніка Хойніш-Старега 1+0+1+0 2 35:20.80 1:12.10
8 Віта Семеренко 0+0+0+0 0 35:21.80 1:13.10
9 Марте Олсбю Ройселанд 1+0+0+2 3 35:47.20 1:38.50
10 Сюзан Данклі 0+1+2+0 3 35:48.40 1:39.70
11 Жюстін Бреза 1+2+1+1 5 35:48.50 1:39.80
12 Франціска Пройсс 0+0+2+0 2 36:05.10 1:56.40
13 Мона Брорссон 0+1+2+0 3 36:08.40 1:59.70
14 Інгрід-Ландмарк Тандреволд 1+0+2+0 3 36:08.80 2:00.10
15 Кайса Макаряйнен 0+0+1+2 3 36:09.80 2:01.10
16 Клер Іган 0+0+1+1 2 36:10.50 2:01.80
17 Каролін Хорхлер 0+0+2+0 2 36:11.30 2:02.60
18 Валя Семеренко 0+0+1+0 1 36:11.80 2:03.10
19 Лариса Кукліна 1+0+1+0 2 36:13.20 2:04.50
20 Доротея Вірер 0+1+2+2 5 36:14.00 2:05.30
21 Ванесса Гінц 0+1+0+3 4 36:26.10 2:17.40
22 Ірина Кривко 1+0+1+0 2 36:26.90 2:18.20
23 Жюлья Сімон 2+1+2+1 6 36:34.20 2:25.50
24 Сюнньове Сулемдаль 0+0+1+1 2 36:37.20 2:28.50
25 Лєна Хеккі 1+2+0+3 6 36:38.20 2:29.50
26 Байба Бендіка 1+1+0+1 3 36:38.40 2:29.70
27 Ірина Старих 0+0+1+1 2 36:38.90 2:30.20
28 Марен Хаммершмідт 0+1+1+1 3 36:43.10 2:34.40
29 Сюві Мінккінен 2+1+0+0 3 36:50.10 2:41.40
30 Люсі Чарватова 3+1+2+0 6 36:51.60 2:42.90
31 Юлія Швайгер 0+1+1+1 3 36:53.00 2:44.30
32 Ельвіра Карін Еберг 1+2+0+1 4 36:53.30 2:44.60
33 Каролін-Оффігстад Кноттен 0+0+1+0 1 36:57.60 2:48.90
34 Христина Резцова 1+1+1+0 3 36:57.80 2:49.10
35 Емма Ландер 0+2+0+1 3 37:13.70 3:05.0
36 Хлое Шевальє 1+0+1+0 2 37:20.20 3:11.50
37 Олена Кручінкіна 0+3+1+2 6 37:22.10 3:13.40
38 Анна Сола 3+3+1+0 7 37:23.10 3:14.40
39 Анна Магнуссон 1+2+0+1 4 37:24.90 3:16.20
40 Йоханна Таліхярм 2+0+0+1 3 37:27.30 3:18.60
41 Ліза Віттоцці 4+0+2+0 6 37:32.90 3:24.20
42 Анаїс Бескон 1+2+2+1 6 37:42.70 3:34.0
43 Федеріка Санфіліппо 0+1+3+0 4 37:49.20 3:40.50
44 Катерина Юрлова-Перхт 2+2+1+0 5 37:51.20 3:42.50
45 Ліза-Тереза Хаузер 1+3+1+0 5 37:56.20 3:47.50
46 Танг Цзялінь 0+1+3+1 5 37:58.90 3:50.20
47 Аіта Гаспарін 2+1+1+0 4 38:09.10 4:00.40
48 Анна Фроліна 0+0+1+1 2 38:14.20 4:05.50
49 Катаріна Іннерхофер 1+0+3+3 7 38:28.80 4:20.10
50 Сарі Маєда 0+0+3+3 6 38:37.40 4:28.70
51 Полона Клеменчич 0+2+3+0 5 38:58.10 4:49.40
52 Мень Фанкі 1+0+0+1 2 38:58.50 4:49.80
53 Текла Брюн-Лі 0+0+1+2 3 39:02.50 4:53.80
54 Івона Фіалкова 2+2+2+1 7 39:14.40 5:05.70
55 Каміла Зук 1+3+2+3 9 39:16.50 5:07.80
56 Мілена Тодорова 1+2+3+2 8 39:35.50 5:26.80
57 Чу Янь Мень 1+2+1+2 6 40:01.60 5:52.90
58 Мікела Каррара 3+0+2+1 6 40:08.30 5:59.60
59 Яніна Хеттіх 2+4+3+0 9 40:08.60 5:59.90
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності