Результати: Спринт 7.5 км, Жінки

Спринт 7.5 км, Жінки
09.01.2020 15:30
        Промахи Час Відставання
1 Марте Олсбю Ройселанд 0+0 0 22:04.90 -
2 Деніз Херрман 0+1 1 22:38.00 33.10
3 Жюлья Сімон 1+0 1 22:52.30 47.40
4 Доротея Вірер 0+1 1 23:06.70 1:01.80
5 Тіріл Екгофф 1+1 2 23:12.00 1:07.10
6 Пауліна Фіалкова 0+1 1 23:14.00 1:09.10
7 Емма Ландер 0+0 0 23:19.80 1:14.90
8 Моніка Хойніш-Старега 0+1 1 23:19.90 1:15.0
9 Каміла Зук 1+1 2 23:34.70 1:29.80
10 Катаріна Іннерхофер 0+2 2 23:37.70 1:32.80
11 Кайса Макаряйнен 2+1 3 23:39.00 1:34.10
12 Марі Едер 0+1 1 23:40.30 1:35.40
13 Ірина Кривко 0+1 1 23:49.50 1:44.60
14 Сюзан Данклі 0+1 1 23:52.50 1:47.60
15 Ванесса Гінц 0+1 1 23:54.70 1:49.80
16 Юлія Джима 1+0 1 23:57.80 1:52.90
17 Єва Пускарчикова 0+1 1 23:58.40 1:53.50
18 Селіна Гаспарін 1+2 3 24:02.20 1:57.30
19 Світлана Миронова 1+1 2 24:04.70 1:59.80
20 Ліза Віттоцці 0+2 2 24:07.50 2:02.60
21 Хана Оеберг 1+1 2 24:07.70 2:02.80
22 Анна Фроліна 1+0 1 24:12.80 2:07.90
23 Маркета Давидова 0+2 2 24:16.10 2:11.20
24 Фуюко Тачізакі 0+0 0 24:16.70 2:11.80
25 Валя Семеренко 1+1 2 24:17.70 2:12.80
26 Селья Емоньє 3+1 4 24:18.70 2:13.80
27 Лінн Перссон 1+1 2 24:20.30 2:15.40
28 Жюстін Бреза 2+2 4 24:20.60 2:15.70
29 Анастасія Поршнєва 0+1 1 24:21.70 2:16.80
30 Лариса Кукліна 0+2 2 24:23.60 2:18.70
31 Анаїс Бескон 1+2 3 24:26.40 2:21.50
32 Клер Іган 0+2 2 24:30.90 2:26.0
33 Ельвіра Карін Еберг 2+0 2 24:31.00 2:26.10
34 Інгрід-Ландмарк Тандреволд 1+2 3 24:33.20 2:28.30
35 Олена Кручінкіна 0+3 3 24:39.80 2:34.90
36 Олена Підгрушна 0+2 2 24:41.00 2:36.10
37 Сюнньове Сулемдаль 0+1 1 24:42.70 2:37.80
38 Хлое Шевальє 1+1 2 24:45.00 2:40.10
39 Яніна Хеттіх 2+1 3 24:45.10 2:40.20
40 Еліза Гаспарін 1+1 2 24:46.70 2:41.80
41 Федеріка Санфіліппо 2+0 2 24:47.90 2:43.0
42 Анна Магнуссон 0+2 2 24:56.00 2:51.10
43 Люсі Чарватова 3+1 4 24:58.20 2:53.30
44 Танг Цзялінь 0+1 1 25:00.10 2:55.20
45 Леа Айнфальт 1+1 2 25:02.50 2:57.60
46 Емілі Діксон 0+1 1 25:03.50 2:58.60
47 Анастасія Меркушина 0+1 1 25:03.50 2:58.60
48 Марен Хаммершмідт 1+0 1 25:04.40 2:59.50
49 Крістіна Райдер 1+1 2 25:05.80 3:00.90
50 Христина Резцова 1+2 3 25:09.20 3:04.30
51 Лєна Хеккі 2+2 4 25:14.30 3:09.40
52 Віта Семеренко 0+1 1 25:15.80 3:10.90
53 Івона Фіалкова 2+2 4 25:16.20 3:11.30
54 Анна Сола 1+2 3 25:20.10 3:15.20
55 Ніна Задравец 0+2 2 25:23.10 3:18.20
56 Кінга Збілут 3+0 3 25:25.40 3:20.50
57 Йоханна Таліхярм 1+2 3 25:27.60 3:22.70
58 Туулі Томінгас 1+1 2 25:31.10 3:26.20
59 Мона Брорссон 1+3 4 25:33.40 3:28.50
60 Каролін-Оффігстад Кноттен 2+1 3 25:33.40 3:28.50
61 Франциска Хільдебранд 1+3 4 25:40.10 3:35.20
62 Йоханна Скоттхайм 2+2 4 25:40.30 3:35.40
63 Регіна Ойя 3+0 3 25:41.50 3:36.60
64 Сарі Маєда 1+2 3 25:46.40 3:41.50
65 Йессіца Їслова 1+1 2 25:51.70 3:46.80
66 Магдалена Гвіздон 2+0 2 25:52.10 3:47.20
67 Аіта Гаспарін 4+0 4 25:55.10 3:50.20
68 Маріон Дайгентеш 2+1 3 25:55.70 3:50.80
69 Ірина Старих 3+1 4 25:56.20 3:51.30
70 Емілі Дрессігакер 1+0 1 25:56.30 3:51.40
71 Тамара Штайнер 1+0 1 25:57.60 3:52.70
72 Байба Бендіка 2+2 4 25:58.00 3:53.10
73 Дуня Здуч 1+1 2 26:02.60 3:57.70
74 Юріє Танака 1+1 2 26:05.50 4:00.60
75 Ніколь Гонтьє 2+3 5 26:10.70 4:05.80
76 Мікела Каррара 3+1 4 26:22.40 4:17.50
77 Мілена Тодорова 3+2 5 26:23.50 4:18.60
78 Чу Янь Мень 1+3 4 26:28.60 4:23.70
79 Хейлі Гроссман 1+2 3 26:36.60 4:31.70
80 Габріеле Лесцінскайте 2+1 3 26:37.20 4:32.30
81 Єлизавета Бельченко 3+0 3 26:40.40 4:35.50
82 Дженні Фельман 1+3 4 26:42.30 4:37.40
83 Сюві Мінккінен 2+2 4 26:42.80 4:37.90
84 Тереза Воборнікова 1+2 3 26:50.50 4:45.60
85 Чанг Янь 1+3 4 26:51.80 4:46.90
86 Динара Алімбекова 4+1 5 26:53.80 4:48.90
87 Марія Здравкова 1+2 3 26:54.80 4:49.90
88 Анастасія Кондратьєва 2+2 4 27:04.90 5:00.0
89 Дафінка Коєва 2+2 4 27:07.30 5:02.40
90 Полона Клеменчич 2+3 5 27:12.90 5:08.0
91 Наталія Кочергіна 3+3 6 27:17.30 5:12.40
92 Вероніка Махінякова 1+1 2 27:32.10 5:27.20
93 Галина Вишневська 1+3 4 27:33.00 5:28.10
94 Ана Лариса Котруш 2+0 2 27:36.40 5:31.50
95 Грете Гайм 2+2 4 27:45.50 5:40.60
96 Тереза Полякова 3+2 5 27:58.20 5:53.30
97 Алла Гиленко 1+3 4 28:00.50 5:55.60
98 Кім Сеон-Су 3+1 4 28:04.00 5:59.10
99 Ко Юн Чон 1+1 2 28:33.70 6:28.80
100 Сімоне Кюпфнер 2+4 6 28:41.60 6:36.70
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності