Результати: Супер спринт кваліфікація, Чоловіки

Супер спринт кваліфікація, Чоловіки
23.08.2019 13:00
        Промахи Час Відставання
1 Мартін Отченаш 0+0 0 8:13.80 -
2 Семен Сучілов 0+0 0 8:19.90 06.10
3 Андрій Расторгуєвс 0+0 0 8:19.90 06.10
4 Тимофій Лапшин 0+1 1 8:20.90 07.10
5 Антон Смольський 0+0 0 8:21.50 07.70
6 Маріо Долдер 0+0 0 8:21.80 08.0
7 Андрій Доценко 0+0 0 8:22.40 08.60
8 Вітаутас Строля 0+0 0 8:24.20 10.40
9 Чой Дуджин 0+0 0 8:27.80 14.0
10 Танг Цзяньлі 0+0 0 8:29.70 15.90
11 Йошка Буркхалтер 0+0 0 8:30.10 16.30
12 Флоран Клод 1+0 1 8:31.70 17.90
13 Віктор Кривко 2+0 2 8:32.30 18.50
14 Роман Єрьомін 0+1 1 8:32.70 18.90
15 Сергій Семенов 1+0 1 8:33.20 19.40
16 Клемен Бауер 0+2 2 8:35.00 21.20
17 Вадим Філімонов 1+0 1 8:35.90 22.10
18 Едуард Латипов 1+0 1 8:37.00 23.20
19 Лі Х'южи 0+0 0 8:40.50 26.70
20 Ванг Веньянь 0+1 1 8:42.00 28.20
21 Том Лахайє-Гоффарт 0+0 0 8:42.20 28.40
22 Мілан Землічка 1+1 2 8:48.70 34.90
23 Красимір Анєв 2+0 2 8:48.80 35.0
24 Сергій Бочарніков 0+2 2 8:49.00 35.20
25 Джордже Бута 1+0 1 8:55.40 41.60
26 Ян Сіньюань 1+0 1 8:56.30 42.50
27 Олександр Поварницин 2+0 2 8:58.10 44.30
28 Роман Єльотнов 0+2 2 8:58.60 44.80
29 Максим Воробей 1+1 2 9:00.70 46.90
30 Кароль Домбровскі 0+1 1 9:03.10 49.30
31 Сергій Корастильов 3+0 3 9:03.50 49.70
32 Петро Пащенко 0+2 2 9:04.60 50.80
33 Михайло Усов 0+1 1 9:05.80 52.0
34 Корнел Пучану 0+2 2 9:06.60 52.80
35 Томас Каукенас 0+2 2 9:06.90 53.10
36 Кім Сангреа 1+0 1 9:12.20 58.40
37 Ангеліс Апостолос 0+2 2 9:12.60 58.80
38 Мартін Ягер 2+0 2 9:16.40 1:02.60
39 Сергій Сірик 2+0 2 9:32.60 1:18.80
40 Адам Вацлавік 2+3 5 9:36.40 1:22.60
41 Хео Шонхо 1+1 2 9:44.10 1:30.30
42 Владислав Вітенко 3+1 4 9:44.30 1:30.50
43 Дамір Растіч 1+1 2 9:49.40 1:35.60
44 Давид Понік 0+1 1 9:57.10 1:43.30
45 Лі Ін-Бок 1+1 2 10:08.30 1:54.50
46 Мехмет Устунтас 0+3 3 10:10.10 1:56.30
47 Адам Вільямс 2+1 3 10:34.30 2:20.50
48 Йенс Хулгаард 1+3 4 10:35.90 2:22.10
49 Робертс Слотінс 5+3 8 10:36.80 2:23.0
50 Крістіан Вульфф 3+2 5 10:46.10 2:32.30
51 Вінні Фонтейн 1+3 4 10:47.70 2:33.90
52 Адам Пікок 1+3 4 10:56.90 2:43.10
53 Адам Буекі 4+1 5 11:12.30 2:58.50
54 Асгер Мельгаард 4+2 6 11:54.10 3:40.30
55 Михайло Клечеров 4+1 5 12:01.30 3:47.50
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності