Результати: Спринт 7.5 км, Жінки

Спринт 7.5 км, Жінки
21.03.2019 17:30
        Промахи Час Відставання
1 Анастасія Кузьміна 1+0 1 19:56.20 -
2 Франціска Пройсс 0+0 0 20:17.40 21.20
3 Пауліна Фіалкова 0+0 0 20:21.30 25.10
4 Селья Емоньє 0+0 0 20:26.60 30.40
5 Деніз Херрман 1+1 2 20:30.20 34.0
6 Марте Олсбю Ройселанд 1+0 1 20:31.70 35.50
7 Тіріл Екгофф 0+1 1 20:38.40 42.20
8 Лінн Перссон 0+0 0 20:42.50 46.30
9 Емма Ландер 0+0 0 20:45.20 49.0
10 Елізабет Хогберг 0+0 0 20:46.40 50.20
11 Доротея Вірер 0+1 1 20:50.00 53.80
12 Клер Іган 0+1 1 20:50.80 54.60
13 Моніка Хойніш 0+0 0 20:59.70 1:03.50
14 Катерина Юрлова-Перхт 0+0 0 21:01.70 1:05.50
15 Світлана Миронова 0+2 2 21:06.30 1:10.10
16 Інгрід-Ландмарк Тандреволд 0+1 1 21:10.60 1:14.40
17 Хана Оеберг 0+1 1 21:13.10 1:16.90
18 Олена Кручінкіна 0+1 1 21:14.10 1:17.90
19 Динара Алімбекова 0+0 0 21:15.50 1:19.30
20 Каролін Хорхлер 0+0 0 21:16.30 1:20.10
21 Сюнньове Сулемдаль 0+1 1 21:16.50 1:20.30
22 Лариса Кукліна 0+0 0 21:16.90 1:20.70
23 Вероніка Виткова 0+1 1 21:17.40 1:21.20
24 Вікторія Сливко 0+0 0 21:18.30 1:22.10
25 Франциска Хільдебранд 0+1 1 21:23.00 1:26.80
26 Ліза-Тереза Хаузер 1+0 1 21:23.10 1:26.90
27 Лаура Далмайєр 1+1 2 21:25.10 1:28.90
28 Віта Семеренко 0+0 0 21:25.50 1:29.30
29 Туулі Томінгас 0+0 0 21:26.50 1:30.30
30 Сюзан Данклі 1+1 2 21:27.00 1:30.80
31 Каролін Коломбо 1+0 1 21:27.10 1:30.90
32 Кайса Макаряйнен 1+1 2 21:28.90 1:32.70
33 Катаріна Іннерхофер 0+2 2 21:30.70 1:34.50
34 Байба Бендіка 0+1 1 21:32.70 1:36.50
35 Регіна Ойя 0+0 0 21:32.70 1:36.50
36 Десіслава Стоянова 0+0 0 21:34.20 1:38.0
37 Еліза Гаспарін 1+0 1 21:38.50 1:42.30
38 Емма Нільссон 0+0 0 21:41.70 1:45.50
39 Селіна Гаспарін 1+1 2 21:42.30 1:46.10
40 Хлое Шевальє 0+2 2 21:45.50 1:49.30
41 Урска Пойє 0+0 0 21:47.50 1:51.30
42 Маркета Давидова 1+2 3 21:48.50 1:52.30
43 Сюві Мінккінен 1+0 1 21:49.00 1:52.80
44 Яніна Хеттіх 1+0 1 21:51.40 1:55.20
45 Йохан Таліхярм 1+0 1 21:52.50 1:56.30
46 Юлія Швайгер 0+1 1 21:53.70 1:57.50
47 Джоанн Рід 0+2 2 21:53.90 1:57.70
48 Яна Бондар 2+0 2 21:54.40 1:58.20
49 Надін Хорхлер 1+0 1 21:56.30 2:00.10
50 Уляна Кайшева 0+2 2 21:57.80 2:01.60
51 Єва Пускарчикова 0+0 0 21:58.70 2:02.50
52 Текла Брюн-Лі 1+0 1 21:59.20 2:03.0
53 Крістіна Райдер 0+1 1 22:01.40 2:05.20
54 Меган Бенкс 1+1 2 22:03.10 2:06.90
55 Валя Семеренко 1+2 3 22:03.80 2:07.60
56 Інгела Андерссон 2+0 2 22:04.50 2:08.30
57 Анастасія Меркушина 1+1 2 22:06.20 2:10.0
58 Анаїс Бескон 2+0 2 22:07.40 2:11.20
59 Фуюко Тачізакі 2+0 2 22:10.30 2:14.10
60 Анастасія Морозова 1+0 1 22:14.00 2:17.80
61 Ванесса Гінц 1+2 3 22:14.60 2:18.40
62 Лаура Тойванен 1+0 1 22:15.00 2:18.80
63 Жюстін Бреза 2+2 4 22:16.60 2:20.40
64 Галина Вишневська 0+1 1 22:19.60 2:23.40
65 Габріеле Лесцінскайте 0+0 0 22:19.70 2:23.50
66 Ніколь Гонтьє 0+3 3 22:21.90 2:25.70
67 Ірина Кручінкіна 1+2 3 22:26.00 2:29.80
68 Ліза Віттоцці 3+2 5 22:26.50 2:30.30
69 Анна Магнуссон 0+2 2 22:27.90 2:31.70
70 Мона Брорссон 3+0 3 22:28.10 2:31.90
71 Ірина Кривко 1+2 3 22:28.50 2:32.30
72 Анна Фроліна 2+0 2 22:28.70 2:32.50
73 Даніела Кадєва 2+0 2 22:28.70 2:32.50
74 Анна Кривонос 0+1 1 22:29.80 2:33.60
75 Жюлі Сімон 3+2 5 22:32.20 2:36.0
76 Венла Лехтонен 2+1 3 22:36.00 2:39.80
77 Надія Бєлкіна 2+1 3 22:39.40 2:43.20
78 Каролін-Оффігстад Кноттен 1+2 3 22:39.40 2:43.20
79 Полона Клеменчич 0+2 2 22:40.50 2:44.30
80 Наталія Кочергіна 1+1 2 22:40.70 2:44.50
81 Йессіца Їслова 1+1 2 22:42.20 2:46.0
82 Кінга Збілут 2+1 3 22:43.40 2:47.20
83 Анастасія Кондратьєва 1+1 2 22:43.40 2:47.20
84 Людмила Ахатова 0+1 1 22:45.70 2:49.50
85 Каміла Зук 2+2 4 22:52.20 2:56.0
86 Івона Фіалкова 1+3 4 22:52.90 2:56.70
87 Юріє Танака 0+2 2 22:58.90 3:02.70
88 Лєна Хеккі 4+1 5 23:03.40 3:07.20
89 Чу Янь Мень 1+1 2 23:03.60 3:07.40
90 Федеріка Санфіліппо 1+3 4 23:08.10 3:11.90
91 Алла Гиленко 0+2 2 23:11.60 3:15.40
92 Асука Хачісука 0+1 1 23:16.30 3:20.10
93 Катерина Бех 1+1 2 23:17.10 3:20.90
94 Кім Сеон-Су 1+0 1 23:21.00 3:24.80
95 Анна Сола 2+3 5 23:29.40 3:33.20
96 Єлизавета Бельченко 2+1 3 23:30.80 3:34.60
97 Сара Бодрі 3+2 5 23:47.70 3:51.50
98 Емілі Аахейм Калкенберг 2+3 5 23:47.80 3:51.60
99 Мень Фанкі 0+2 2 23:51.40 3:55.20
100 Леа Айнфальт 2+2 4 23:56.70 4:00.50
101 Сарі Маєда 4+2 6 23:59.70 4:03.50
102 Люсі Чарватова 3+3 6 24:02.00 4:05.80
103 Емілія Йорданова 2+1 3 24:05.50 4:09.30
104 Тереза Полякова 2+2 4 24:17.10 4:20.90
105 Ко Юн Чон 1+1 2 24:38.70 4:42.50
106 Юлія Матвієнко 2+1 3 26:10.00 6:13.80
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності