Результати: Гонка переслідування 10 км, Жінки

Гонка переслідування 10 км, Жінки
10.03.2019 14:45
        Промахи Час Відставання
1 Деніз Херрман 0+0+2+0 2 31:45.90 -
2 Тіріл Екгофф 0+0+2+0 2 32:17.30 31.40
3 Лаура Далмайєр 0+0+1+0 1 32:17.50 31.60
4 Марте Олсбю Ройселанд 2+0+1+1 4 33:20.90 1:35.0
5 Хана Оеберг 1+1+1+2 5 33:20.90 1:35.0
6 Анастасія Кузьміна 2+2+2+1 7 33:27.20 1:41.30
7 Мона Брорссон 0+0+0+4 4 33:33.10 1:47.20
8 Інгрід-Ландмарк Тандреволд 0+1+2+1 4 33:47.10 2:01.20
9 Євгенія Павлова 0+0+0+1 1 34:00.20 2:14.30
10 Ліза Віттоцці 3+3+0+0 6 34:18.10 2:32.20
11 Анна Магнуссон 0+0+1+0 1 34:19.50 2:33.60
12 Клер Іган 2+0+0+3 5 34:30.20 2:44.30
13 Маркета Давидова 2+1+1+2 6 34:30.90 2:45.0
14 Лєна Хеккі 1+0+1+1 3 34:36.00 2:50.10
15 Анастасія Меркушина 0+2+2+0 4 34:37.60 2:51.70
16 Вероніка Виткова 0+1+0+1 2 34:47.40 3:01.50
17 Кайса Макаряйнен 2+2+1+2 7 34:48.90 3:03.0
18 Селья Емоньє 3+2+1+0 6 34:51.40 3:05.50
19 Катерина Юрлова-Перхт 1+1+2+3 7 34:53.70 3:07.80
20 Доротея Вірер 1+4+0+3 8 34:55.20 3:09.30
21 Лінн Перссон 0+2+0+1 3 35:04.20 3:18.30
22 Франциска Хільдебранд 1+1+0+0 2 35:06.60 3:20.70
23 Байба Бендіка 1+1+2+1 5 35:08.30 3:22.40
24 Сюзан Данклі 2+0+0+1 3 35:13.50 3:27.60
25 Світлана Миронова 1+0+2+3 6 35:13.80 3:27.90
26 Фуюко Тачізакі 1+2+0+0 3 35:22.30 3:36.40
27 Франціска Пройсс 2+4+1+0 7 35:33.60 3:47.70
28 Туулі Томінгас 1+0+0+1 2 35:38.80 3:52.90
29 Еліза Гаспарін 1+0+1+3 5 35:39.10 3:53.20
30 Сарі Маєда 2+1+2+0 5 35:43.30 3:57.40
31 Чанг Янь 0+0+0+1 1 36:02.30 4:16.40
32 Джоанн Рід 3+2+1+0 6 36:10.10 4:24.20
33 Ірина Кривко 1+0+1+4 6 36:10.70 4:24.80
34 Йоханна Таліхярм 2+1+1+2 6 36:21.40 4:35.50
35 Динара Алімбекова 2+3+1+1 7 36:22.50 4:36.60
36 Каміла Зук 2+1+2+0 5 36:27.50 4:41.60
37 Івона Фіалкова 1+2+0+4 7 36:38.50 4:52.60
38 Валя Семеренко 3+1+1+1 6 36:42.70 4:56.80
39 Федеріка Санфіліппо 1+1+2+1 5 36:50.60 5:04.70
40 Катаріна Іннерхофер 1+0+2+3 6 36:58.00 5:12.10
41 Єва Пускарчикова 2+0+0+2 4 37:02.30 5:16.40
42 Сара Бодрі 2+1+1+0 4 37:09.40 5:23.50
43 Селіна Гаспарін 0+0+4+4 8 37:14.00 5:28.10
44 Олена Кручінкіна 2+2+2+2 8 37:17.20 5:31.30
45 Ірина Старих 1+1+0+2 4 37:21.50 5:35.60
46 Магдалена Гвіздон 0+2+1+2 5 37:22.60 5:36.70
47 Юлія Швайгер 0+1+3+0 4 37:27.30 5:41.40
48 Ніколь Гонтьє 1+2+3+2 8 37:35.60 5:49.70
49 Венла Лехтонен 0+2+2+0 4 37:46.20 6:00.30
50 Ірина Кручінкіна 3+3+2+3 11 38:26.20 6:40.30
51 Наталія Кочергіна 1+2+2+3 8 38:55.10 7:09.20
52 Танг Цзялінь 1+4+2+2 9 39:30.70 7:44.80
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності