Результати: Спринт 7.5 км, Жінки

Спринт 7.5 км, Жінки
23.11.2017 14:00
        Промахи Час Відставання
1 Уляна Кайшева 0+0 0 21:49.80 -
2 Текла Брюн-Лі 0+1 1 22:31.70 41.90
3 Ольга Якушова 0+1 1 23:08.60 1:18.80
4 Христина Резцова 1+1 2 23:11.50 1:21.70
5 Ірина Услугіна 1+3 4 23:12.70 1:22.90
6 Аіта Гаспарін 2+0 2 23:17.80 1:28.0
7 Турі Сторстрьом Торесен 1+1 2 23:19.90 1:30.10
8 Хлое Шевальє 0+2 2 23:26.30 1:36.50
9 Надін Хорхлер 0+2 2 23:29.40 1:39.60
10 Христина Гузик 1+3 4 23:32.90 1:43.10
11 Кароліна Кноттен 1+2 3 23:52.80 2:03.0
12 Каролін Хорхлер 1+2 3 23:53.10 2:03.30
13 Марія Панфілова 1+1 2 23:53.10 2:03.30
14 Кінга Міторай 3+0 3 23:53.20 2:03.40
15 Марі Хайнріх 0+2 2 23:56.70 2:06.90
16 Емілі Аахейм Калкенберг 1+2 3 24:05.00 2:15.20
17 Ніколь Гонтьє 3+2 5 24:06.30 2:16.50
18 Луїзе Куммер 2+1 3 24:07.60 2:17.80
19 Емма Ландер 2+1 3 24:08.30 2:18.50
20 Жюлі Сімон 3+2 5 24:13.50 2:23.70
21 Колін Варсен 0+2 2 24:13.90 2:24.10
22 Катаріна Іннерхофер 0+4 4 24:21.90 2:32.10
23 Елізабет Хогберг 2+2 4 24:22.70 2:32.90
24 Людмила Горка 1+3 4 24:23.30 2:33.50
25 Лумініца Пішкоран 0+3 3 24:28.40 2:38.60
26 Крістін Майєр 2+1 3 24:31.70 2:41.90
27 Фелісія Ліндквіст 1+2 3 24:41.30 2:51.50
28 Юлія Журавок 3+2 5 24:52.10 3:02.30
29 Ольга Абрамова 1+3 4 24:54.50 3:04.70
30 Маркета Давидова 4+2 6 24:55.40 3:05.60
31 Йессіка Роліг 1+0 1 24:55.40 3:05.60
32 Яна Бондар 3+3 6 24:55.90 3:06.10
33 Дженні Фельман 1+2 3 24:56.10 3:06.30
34 Ольга Аліфіровець 0+4 4 24:56.70 3:06.90
35 Байба Бендіка 1+3 4 24:56.90 3:07.10
36 Валерія Васнецова 1+4 5 24:59.00 3:09.20
37 Янь Чанг 0+1 1 25:09.10 3:19.30
38 Надія Бєлкіна 3+2 5 25:09.70 3:19.90
39 Юріє Танака 1+2 3 25:09.70 3:19.90
40 Естель Моге 1+4 5 25:10.00 3:20.20
41 Габріеле Лесцінскайте 1+1 2 25:14.80 3:25.0
42 Сюзанна Катаріна Мейні 3+3 6 25:15.50 3:25.70
43 Катерина Авакумова 2+2 4 25:16.40 3:26.60
44 Деніз Херрман 1+5 6 25:23.60 3:33.80
45 Венла Лехтонен 1+4 5 25:24.70 3:34.90
46 Вероніка Зваржичова 2+3 5 25:28.90 3:39.10
47 Лене Берг Аадландсвік 2+3 5 25:33.70 3:43.90
48 Анна Ткадлецова 2+1 3 25:45.40 3:55.60
49 Сара Бодрі 4+1 5 25:46.90 3:57.10
50 Емьоке Сьоч 1+2 3 25:48.10 3:58.30
51 Еліне Грю 2+3 5 25:49.40 3:59.60
52 Фабієн Хартвегер 2+5 7 25:53.70 4:03.90
53 Марія Кручова 2+3 5 26:01.30 4:11.50
54 Лаура Тойванен 3+3 6 26:05.60 4:15.80
55 Ладіна Майєр-Руж 2+3 5 26:06.80 4:17.0
56 Юнг Юмі 1+2 3 26:14.30 4:24.50
57 Лєна Арно 5+2 7 26:16.90 4:27.10
58 Йоханна Скоттхайм 3+3 6 26:20.60 4:30.80
59 Енні Лінд 4+2 6 26:24.50 4:34.70
60 Тереза Полякова 3+3 6 26:31.20 4:41.40
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності