Результати: Спринт 7.5 км, Жінки

Спринт 7.5 км, Жінки
09.12.2016 15:15
        Промахи Час Відставання
1 Лаура Далмайєр 0+0 0 19:51.70 -
2 Жюстін Бреза 0+0 0 19:55.20 03.50
3 Марте Олсбю 0+0 0 20:13.00 21.30
4 Кайса Макаряйнен 0+1 1 20:14.50 22.80
5 Франциска Хільдебранд 0+0 0 20:20.10 28.40
6 Анастасія Кузьміна 0+0 0 20:22.40 30.70
7 Габріела Коукалова 0+1 1 20:31.10 39.40
8 Єва Пускарчикова 0+0 0 20:31.50 39.80
9 Селья Емоньє 0+1 1 20:32.50 40.80
10 Міріам Гесснер 0+1 1 20:34.50 42.80
11 Сюзан Данклі 0+0 0 20:37.00 45.30
12 Ліза-Тереза Хаузер 0+0 0 20:42.70 51.0
13 Ольга Подчуфарова 0+0 0 20:44.00 52.30
14 Надія Скардіно 0+0 0 20:47.30 55.60
15 Олена Підгрушна 0+0 0 20:47.50 55.80
16 Селіна Гаспарін 1+1 2 20:48.90 57.20
17 Марі Дорен-Абер 0+1 1 20:51.70 1:00.0
18 Деніз Херрман 1+1 2 20:51.80 1:00.10
19 Лєна Хеккі 0+1 1 20:52.20 1:00.50
20 Тіріл Екгофф 0+1 1 20:53.60 1:01.90
21 Доротея Вірер 1+0 1 20:58.00 1:06.30
22 Катерина Глазиріна 0+0 0 20:59.50 1:07.80
23 Федеріка Санфіліппо 0+1 1 21:02.00 1:10.30
24 Моніка Хойніш 0+1 1 21:04.00 1:12.30
25 Галина Вишневська 1+0 1 21:05.50 1:13.80
26 Дар'я Усанова 0+1 1 21:07.50 1:15.80
27 Магдалена Гвіздон 1+0 1 21:13.10 1:21.40
28 Юлія Джима 0+2 2 21:14.80 1:23.10
29 Тетяна Акімова 1+0 1 21:16.70 1:25.0
30 Вероніка Виткова 2+0 2 21:17.20 1:25.50
31 Емма Нільссон 0+0 0 21:17.30 1:25.60
32 Фанні Хурн-Біркланд 0+1 1 21:19.90 1:28.20
33 Ірина Кривко 1+0 1 21:23.90 1:32.20
34 Джулія Ренсом 0+0 0 21:24.50 1:32.80
35 Ліза Віттоцці 0+1 1 21:27.20 1:35.50
36 Тея Грегорін 0+2 2 21:31.40 1:39.70
37 Аня Єрзен 1+0 1 21:33.10 1:41.40
38 Фуюко Сузукі 1+0 1 21:35.90 1:44.20
39 Надія Писарєва 1+0 1 21:36.40 1:44.70
40 Алексія Рунгальдьєр 0+0 0 21:36.70 1:45.0
41 Марен Хаммершмідт 1+1 2 21:37.20 1:45.50
42 Юлія Журавок 0+0 0 21:38.20 1:46.50
43 Ванесса Гінц 0+2 2 21:40.00 1:48.30
44 Анастасія Дуборєзова 1+0 1 21:40.40 1:48.70
45 Байба Бендіка 0+0 0 21:42.00 1:50.30
46 Єва Тофалві 0+0 0 21:43.40 1:51.70
47 Анна Магнуссон 1+1 2 21:43.90 1:52.20
48 Анес Бескон 1+1 2 21:47.80 1:56.10
49 Меган Хайніке (Тенді) 0+1 1 21:50.20 1:58.50
50 Хільде Фенне 2+1 3 21:52.50 2:00.80
51 Анна Фроліна 0+1 1 21:53.40 2:01.70
52 Дарина Юркевич 0+1 1 21:56.10 2:04.40
53 Клер Еган 0+2 2 21:59.70 2:08.0
54 Анес Шевальє 0+3 3 22:01.40 2:09.70
55 Світлана Слєпцова 1+1 2 22:01.70 2:10.0
56 Марі Лаукканен 1+3 4 22:05.20 2:13.50
57 Івона Фіалкова 1+1 2 22:11.10 2:19.40
58 Розанна Кроуфорд 2+1 3 22:11.30 2:19.60
59 Катаріна Іннерхофер 0+2 2 22:14.30 2:22.60
60 Елізабет Хогберг 1+1 2 22:16.30 2:24.60
61 Хана Оеберг 0+2 2 22:17.50 2:25.80
62 Аманда Лайтфут 1+1 2 22:19.90 2:28.20
63 Христина Гузик 1+1 2 22:20.60 2:28.90
64 Анна Кістанова 2+1 3 22:22.90 2:31.20
65 Ірина Варвинець 1+1 2 22:23.60 2:31.90
66 Наталія Кочергіна 0+2 2 22:28.80 2:37.10
67 Ніколь Гонтьє 0+2 2 22:29.00 2:37.30
68 Кінга Міторай 0+1 1 22:29.60 2:37.90
69 Кадрі Лехтла 1+1 2 22:30.60 2:38.90
70 Емілія Йорданова 2+0 2 22:33.60 2:41.90
71 Аіта Гаспарін 0+3 3 22:41.50 2:49.80
72 Вікторія Падьяль Ернандес 0+0 0 22:44.10 2:52.40
73 Ольга Полтораніна 0+2 2 22:48.00 2:56.30
74 Каміла Зук 3+0 3 22:49.40 2:57.70
75 Сара Бодрі 0+0 0 22:49.90 2:58.20
76 Десіслава Стоянова 2+1 3 22:50.20 2:58.50
77 Анастасія Загоруйко 2+2 4 22:52.00 3:00.30
78 Фабієн Хартвегер 1+1 2 22:56.80 3:05.10
79 Люсі Чарватова 2+2 4 22:58.00 3:06.30
80 Ладіна Майєр-Руж 1+1 2 22:59.60 3:07.90
81 Йессіца Їслова 0+2 2 23:03.80 3:12.10
82 Надія Бєлкіна 0+1 1 23:05.90 3:14.20
83 Тереза Полякова 1+1 2 23:06.80 3:15.10
84 Санна Маркканен 0+1 1 23:08.00 3:16.30
85 Жоанна Рейд 3+1 4 23:08.50 3:16.80
86 Крістіна Райдер 1+0 1 23:09.70 3:18.0
87 Лаура Тойванен 2+1 3 23:15.90 3:24.20
88 Мона Брорссон 0+2 2 23:16.20 3:24.50
89 Мун Джи-Хі 1+1 2 23:21.60 3:29.90
90 Діана Расімовічюте 0+3 3 23:22.90 3:31.20
91 Йоханна Таліхярм 1+2 3 23:25.80 3:34.10
92 Пауліна Фіалкова 0+4 4 23:27.00 3:35.30
93 Урска Пойє 0+1 1 23:30.30 3:38.60
94 Карін Обергофер 1+3 4 23:30.80 3:39.10
95 Діана-Маріан Салман 0+1 1 23:31.10 3:39.40
96 Сарі Фуруа 2+3 5 23:38.30 3:46.60
97 Яна Бондар 2+4 6 23:43.80 3:52.10
98 Таня Карішик 1+2 3 23:47.40 3:55.70
99 Наталя Паулаускайте 2+0 2 23:51.70 4:00.0
100 Емьоке Сьоч 1+2 3 23:57.40 4:05.70
101 Лумініца Пішкоран 3+1 4 23:57.50 4:05.80
102 Стефані Попова 1+3 4 24:03.90 4:12.20
103 Грете Гайм 1+1 2 24:08.00 4:16.30
104 Рагнільд Фемштайневік 2+4 6 24:47.30 4:55.60
105 Ріна Сузукі 2+2 4 25:12.30 5:20.60
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності