Результати: Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Індивідуальна гонка 15 км, Жінки
16.12.2014 13:30
        Промахи Час Відставання
1 Тіна Бахман 1+0+0+0 1 46:56.20 -
2 Ірина Варвинець 0+0+0+0 0 47:04.10 07.90
3 Дарина Юркевич 0+0+0+0 0 47:22.90 26.70
4 Юлія Журавок 1+0+0+0 1 48:14.50 1:18.30
5 Сюзанна Курцхаллер 0+1+0+0 1 48:18.60 1:22.40
6 Анастасія Меркушина 0+2+0+0 2 48:28.10 1:31.90
7 Алексія Рунгальдьєр 1+0+0+1 2 48:31.90 1:35.70
8 Лариса Кузнєцова 0+1+0+0 1 48:48.60 1:52.40
9 Емма Ландер 0+1+0+0 1 49:02.40 2:06.20
10 Джулія Ренсом 0+1+0+1 2 49:06.00 2:09.80
11 Хлое Шевальє 0+0+0+2 2 49:18.60 2:22.40
12 Анна Нікуліна 0+1+0+3 4 49:20.90 2:24.70
13 Галіна Нечкасова 1+2+2+0 5 49:27.10 2:30.90
14 Леа Йоганідесова 1+1+0+0 2 49:30.70 2:34.50
15 Анастасія Калина 1+1+1+0 3 49:31.10 2:34.90
16 Дарина Юрлова 1+1+0+0 2 49:42.20 2:46.0
17 Лінн Перссон 1+0+0+1 2 49:53.90 2:57.70
18 Надін Хорхлер 1+1+0+0 2 49:58.40 3:02.20
19 Ане-Скров Носсум 1+0+1+2 4 50:01.80 3:05.60
20 Аіта Гаспарін 1+0+1+0 2 47:46.40 50.20
21 Йорі Мьоркве 2+0+0+2 4 50:06.80 3:10.60
22 Наталя Паулаускайте 0+0+2+0 2 50:26.20 3:30.0
23 Марі Хайнріх 0+1+1+1 3 50:30.30 3:34.10
24 Крістіна Райдер 0+2+0+0 2 50:32.80 3:36.60
25 Анна Мака 0+0+1+1 2 50:33.60 3:37.40
26 Анніка Кнолл 0+2+0+1 3 50:35.70 3:39.50
27 Сімоне Кюпфнер 3+0+0+1 4 50:40.30 3:44.10
28 Аліна Райкова 0+1+0+2 3 50:46.90 3:50.70
29 Меріон Роннінг-Хубер 0+2+0+2 4 50:54.80 3:58.60
30 Алла Талкач 2+1+0+1 4 50:58.80 4:02.60
31 Текла Брюн-Лі 1+1+0+0 2 51:05.50 4:09.30
32 Алла Гиленко 0+1+0+1 2 51:11.50 4:15.30
33 Христина Церна 0+0+0+2 2 51:13.90 4:17.70
34 Лєна Арно 0+0+1+1 2 51:20.60 4:24.40
35 Роберта Ф'яндіно 0+1+1+1 3 51:28.60 4:32.40
36 Ольга Шестерикова 1+0+0+1 2 51:35.00 4:38.80
37 Діана-Маріан Салман 0+0+0+2 2 51:35.70 4:39.50
38 Патриція Гойніш 1+2+1+1 5 51:39.30 4:43.10
39 Анна Щербініна 1+1+1+2 5 51:41.00 4:44.80
40 Федеріка Санфіліппо 2+3+0+2 7 51:43.00 4:46.80
41 Каролін Лейніг 0+1+2+1 4 51:45.10 4:48.90
42 Ладіна Майєр-Руж 0+0+2+2 4 51:45.60 4:49.40
43 Зіна Кохер 0+3+1+2 6 52:12.80 5:16.60
44 Туулі Томінгас 2+0+1+0 3 52:21.50 5:25.30
45 Анна Кістанова 3+2+0+1 6 52:29.60 5:33.40
46 Наталія Перекопова 0+0+1+1 2 52:30.40 5:34.20
47 Йо Ін-Хі 0+1+0+0 1 52:33.30 5:37.10
48 Йессіка Роліг 0+1+0+1 2 52:37.90 5:41.70
49 Одрі Віланкорт 2+1+0+2 5 52:39.00 5:42.80
50 Сюзанна Хофманн 0+1+0+2 3 52:40.60 5:44.40
51 Кароліна Батожінска 1+0+0+1 2 52:42.60 5:46.40
52 Люсі Чарватова 1+2+2+2 7 52:45.60 5:49.40
53 Ольга Полтораніна 0+1+2+2 5 52:46.50 5:50.30
54 Сюзанна Катаріна Мейні 0+1+2+2 5 52:54.80 5:58.60
55 Юлія Швайгер 2+2+1+0 5 52:56.70 6:00.50
56 Таня Карішик 2+0+2+1 5 53:03.60 6:07.40
57 Андреа Горчікова 1+1+1+0 3 53:07.20 6:11.0
58 Вероніка Зваржичова 0+2+0+0 2 53:09.40 6:13.20
59 Кароліна Пітон 0+2+3+1 6 53:14.90 6:18.70
60 Рікке Андерсен 0+4+1+1 6 53:15.90 6:19.70
61 Фабієн Хартвегер 2+3+1+1 7 53:23.50 6:27.30
62 Марен Хаммершмідт 3+2+1+1 7 53:33.90 6:37.70
63 Христина Литвиненко 0+2+0+1 3 53:42.00 6:45.80
64 Река Ференц 0+1+1+2 4 53:52.60 6:56.40
65 Марія Казначенко 1+1+0+1 3 54:01.40 7:05.20
66 Емьоке Сьоч 0+2+1+2 5 54:09.30 7:13.10
67 Гаудвіле Налівайкайте 3+0+1+1 5 54:15.70 7:19.50
68 Людмила Горка 0+2+0+4 6 54:31.10 7:34.90
69 Меріл Бейлман 0+2+0+0 2 54:42.20 7:46.0
70 Стефані Попова 2+0+1+1 4 54:45.90 7:49.70
71 Кім Сеон-Су 3+1+1+0 5 54:51.60 7:55.40
72 Доротея Бузаш 1+1+1+0 3 54:55.30 7:59.10
73 Луція Шимова 0+3+1+0 4 54:59.50 8:03.30
74 Флуріна Фолкен 4+0+3+1 8 55:00.80 8:04.60
75 Олександра Сасіна 1+2+0+1 4 55:07.10 8:10.90
76 Лаура Тойванен 1+2+0+2 5 55:12.30 8:16.10
77 Даніела Кадєва 2+2+0+2 6 55:15.80 8:19.60
78 Аннукка Сілтакорпі 1+1+1+2 5 55:21.00 8:24.80
79 Яна Бабушкіна 4+2+2+1 9 55:23.80 8:27.60
80 Байба Бендіка 1+3+2+0 6 55:31.50 8:35.30
81 Алжбета Майдісова 1+1+2+1 5 55:44.30 8:48.10
82 Неріс Джоунс 3+3+0+1 7 55:47.00 8:50.80
83 Райна Коюва 2+0+1+2 5 56:14.70 9:18.50
84 Даніела Кадєва 1+0+2+1 4 56:36.10 9:39.90
85 Парк Жи-Ае 2+0+2+1 5 56:41.40 9:45.20
86 Бетіна Благоєва 2+1+0+2 5 56:43.00 9:46.80
87 Кім Кунам 1+1+0+2 4 56:46.60 9:50.40
88 Каролін Олссон 2+1+0+2 5 57:13.60 10:17.40
89 Кацура Сато 3+2+1+2 8 58:09.70 11:13.50
90 Лорен Саваж 1+1+2+2 6 58:28.60 11:32.40
91 Такеда Шинатсу 1+2+2+3 8 59:55.20 12:59.0
92 Росана Кіроска 1+3+1+4 9 1:02:09.00 15:12.80
93 Деяна Косарач 0+3+0+3 6 1:02:36.50 15:40.30
94 Ніка Блаженіч 1+3+1+3 8 1:07:13.20 20:17.0
95 Сніжана Боровчанін 4+3+4+2 13 1:09:51.60 22:55.40
96 Мірлена Пісин 2+5+3+3 13 1:10:34.60 23:38.40
97 Сара Лючіч 1+4+3+3 11 1:14:19.50 27:23.30
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності