Результати: Гонка переслідування 10 км, Жінки

Гонка переслідування 10 км, Жінки
08.02.2015 14:00
        Промахи Час Відставання
1 Дар'я Домрачева 2+0+1+1 4 35:22.30 -
2 Кайса Макаряйнен 2+0+1+1 4 35:29.10 06.80
3 Лаура Далмайєр 0+1+2+0 3 35:37.20 14.90
4 Ванесса Гінц 0+0+2+0 2 35:46.30 24.0
5 Габріела Соукалова 0+0+0+2 2 35:55.50 33.20
6 Катерина Глазиріна 1+0+2+0 3 35:56.80 34.50
7 Юлія Джима 1+0+1+0 2 36:06.20 43.90
8 Єва Тофалві 0+0+2+0 2 36:07.80 45.50
9 Валя Семеренко 1+1+2+0 4 36:10.50 48.20
10 Ірина Кривко 1+1+0+0 2 36:11.40 49.10
11 Вероніка Виткова 1+1+2+1 5 36:13.50 51.20
12 Луїзе Куммер 0+1+0+0 1 36:19.10 56.80
13 Анес Бескон 0+0+0+2 2 36:31.70 1:09.40
14 Єва Пускарчикова 1+0+1+1 3 36:35.20 1:12.90
15 Марі Дорен-Абер 1+0+3+2 6 36:53.60 1:31.30
16 Яна Герекова 0+1+0+1 2 36:58.80 1:36.50
17 Еліза Гаспарін 1+0+1+2 4 37:14.50 1:52.20
18 Сюзан Данклі 2+0+1+2 5 37:17.20 1:54.90
19 Надія Скардіно 0+0+3+0 3 37:17.40 1:55.10
20 Тіріл Екгофф 0+1+1+2 4 37:26.90 2:04.60
21 Колін Варсен 1+0+0+2 3 37:29.50 2:07.20
22 Христина Гузик 0+1+2+1 4 37:36.90 2:14.60
23 Наталія Бурдига 0+0+3+1 4 37:45.00 2:22.70
24 Катерина Юрлова 0+0+1+3 4 37:46.70 2:24.40
25 Яна Бондар 2+0+2+0 4 37:58.40 2:36.10
26 Тея Грегорін 0+0+2+2 4 38:06.40 2:44.10
27 Ольга Абрамова 3+1+1+2 7 38:15.70 2:53.40
28 Марте Олсбю 2+3+0+0 5 38:34.80 3:12.50
29 Елізе Рінген 0+1+1+4 6 38:57.40 3:35.10
30 Барбора Томешова 0+1+2+2 5 39:04.60 3:42.30
31 Тіна Бахман 0+1+1+2 4 39:20.90 3:58.60
32 Катерина Шумілова 2+2+2+0 6 39:36.60 4:14.30
33 Міріам Гесснер 1+2+3+1 7 39:51.40 4:29.10
34 Їтка Ландова 2+2+1+1 6 39:56.20 4:33.90
35 Надія Писарєва 1+2+2+1 6 39:58.10 4:35.80
36 Фанні Велле-Странн Хорн 0+2+4+0 6 39:58.80 4:36.50
37 Марі Лаукканен 2+2+2+3 9 40:10.20 4:47.90
38 Анналіза Кук 2+3+2+1 8 40:20.40 4:58.10
39 Ольга Подчуфарова 1+3+1+2 7 40:21.80 4:59.50
40 Федеріка Санфіліппо 2+4+1+1 8 40:24.10 5:01.80
41 Анна Дрейсігакер 1+2+3+2 8 40:26.90 5:04.60
42 Пауліна Фіалкова 1+0+2+2 5 40:30.60 5:08.30
43 Ліза Віттоцці 0+2+1+1 4 40:49.10 5:26.80
44 Лумініца Пішкоран 1+0+3+3 7 41:13.60 5:51.30
45 Кароліна Пітон 2+2+2+1 7 41:26.60 6:04.30
46 Наталія Кочергіна 1+1+2+4 8 41:28.30 6:06.0
47 Ялінь Тан 0+0+1+4 5 41:58.50 6:36.20
48 Фуюко Сузукі 3+0+3+2 8 42:26.90 7:04.60
49 Сюзанна Катаріна Мейні 2+0+4+2 8 42:38.20 7:15.90
50 Франциска Хільдебранд 0+0+3+5 8 42:45.50 7:23.20
51 Аня Єрзен 1+4+3+2 10 44:33.70 9:11.40
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності