Результати: Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Індивідуальна гонка 15 км, Жінки
08.02.2013 13:30
        Промахи Час Відставання
1 Анастасія Загоруйко 0+0+0+0 0 44:04.00 -
2 Еві Захенбахер-Штеле 1+0+0+1 2 45:22.00 1:18.0
3 Марен Хаммершмідт 0+0+0+0 0 45:39.00 1:35.0
4 Катерина Юр'єва 0+1+0+0 1 45:45.80 1:41.80
5 Пауліна Бобак 0+1+0+0 1 46:00.60 1:56.60
6 Емелі Ларссон 1+0+0+0 1 46:15.10 2:11.10
7 Ане-Скров Носсум 0+1+0+1 2 46:51.80 2:47.80
8 Наталія Сорокіна 1+0+0+0 1 46:49.50 2:45.50
9 Каролін Хорхлер 0+1+0+1 2 47:36.50 3:32.50
10 Юрі Мьоркве 0+2+1+0 3 47:47.20 3:43.20
11 Бента Ланнхейм 0+0+1+1 2 47:48.50 3:44.50
12 Джулія Ренсом 1+0+1+0 2 48:09.50 4:05.50
13 Марина Коровіна 2+0+0+1 3 48:21.20 4:17.20
14 Анна Булигіна 1+1+1+0 3 48:41.00 4:37.0
15 Анастасія Токарєва 2+1+0+0 3 48:40.20 4:36.20
16 Ніколь Ветцель 0+0+1+1 2 48:42.50 4:38.50
17 Патриція Гойніш 1+0+0+1 2 48:45.10 4:41.10
18 Ерін Юнгблут 0+1+0+0 1 48:50.40 4:46.40
19 Леа Йоганідесова 0+0+0+2 2 48:52.20 4:48.20
20 Майя Холопайнен 0+0+0+0 0 48:59.20 4:55.20
21 Мона Брорссон 1+1+1+0 3 49:06.10 5:02.10
22 Надія Бєлкіна 1+0+2+1 4 49:08.80 5:04.80
23 Дарина Юркевич 1+0+1+1 3 49:09.90 5:05.90
24 Федеріка Санфіліппо 0+0+0+3 3 49:13.10 5:09.10
25 Агнешка Циль 1+2+1+1 5 49:33.30 5:29.30
26 Марте Олсбю 2+1+0+1 4 49:40.40 5:36.40
27 Інна Супрун 1+0+1+2 4 49:41.20 5:37.20
28 Джулія Коллаво 0+1+0+2 3 49:45.70 5:41.70
29 Елізе Рінген 0+2+1+3 6 49:49.80 5:45.80
30 Рамона Дюрінгер 1+1+0+1 3 50:14.10 6:10.10
31 Тереза Полякова 1+2+0+3 6 50:50.20 6:46.20
32 Єва Пускарчикова 0+0+0+2 2 50:52.10 6:48.10
33 Вільде-Равнсборг Гурігард 0+2+0+2 4 51:01.10 6:57.10
34 Наталія Перекопова 1+1+1+1 4 52:13.80 8:09.80
35 Ванесса Гінц 0+3+1+2 6 51:17.10 7:13.10
36 Лаура Тойванен 0+2+1+0 3 52:17.10 8:13.10
37 Ірене Кадуріч 1+0+1+2 4 52:59.60 8:55.60
38 Кім Адолфссон 1+1+2+2 6 53:09.30 9:05.30
39 Дарина Нестерчік 1+1+0+2 4 53:14.20 9:10.20
40 Клод Годбу 1+2+0+4 7 53:14.40 9:10.40
41 Емма Лодж 0+3+1+2 6 54:02.60 9:58.60
42 Анна Хііденсало 0+1+2+1 4 54:29.80 10:25.80
43 Хванг Х'єсук 0+1+2+1 4 55:08.10 11:04.10
44 Луція Шимова 0+1+3+2 6 55:41.30 11:37.30
45 Андреа Горчікова 1+1+1+3 6 55:36.40 11:32.40
46 Емма Ландер 1+3+0+2 6 55:51.10 11:47.10
47 Даніела Кадєва 1+1+1+3 6 56:07.20 12:03.20
48 Ленка Шлехтова 1+4+1+0 6 56:17.90 12:13.90
49 Катрін Стоун 2+2+1+2 7 56:20.90 12:16.90
50 Бетіна Благоєва 1+2+2+2 7 58:13.90 14:09.90
51 Олена Георгієва 0+2+1+4 7 57:34.40 13:30.40
52 Клаудіа Сальседо 1+3+0+1 5 1:03:20.90 19:16.90
53 Алжбета Майдісова 2+0+4+3 9 58:06.10 14:02.10
54 Дімітріца Чобану 4+2+3+1 10 1:15:01.00 30:57.0
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності