Партнерська програма Mostbet

Рейтинг
4.3
Відгуки
0
Надійність
5/5
Умови
4/5
Підтримка
4/5
Софт
4/5
Інформація про партнерську програму

Як заробляти в програмі співпраці Mostbet partners

Букмекер Мостбет - відоме онлайн-казино, яке пропонує широкий вибір подій для ставок на спорт. Для співпраці з вебмайстрами та залучення трафіку існує Мостбет партнерська програма.

Після реєстрації афіліат через свої інформаційні ресурси повинен поширювати рекламні креативи БК, розповідати про її переваги та стимулювати користувачів переходити за реферальними посиланнями, щоб зареєструвати акаунт.

Тип співпраці

Нарахування

Система RevShare

До 60% з доходів БК за кожного залученого гравця

Модель CPA

До 75$ за реєстрацію за посиланням

Компанія дає вигідні оффери для нарахування гонорарів:

  • Система RevShare - партнер може отримати відсоток від чистого доходу контори. Тобто частину коштів, які витратить залучений ним користувач. Для новачків Мостбет партнерка встановила високі показники, які можна довести до 60% завдяки високій ефективності.
  • Модель CPA - оплата нараховується тільки після фіксації цільової дії, яку виконає залучений бетер. Можна отримати до 75 доларів після того, як користувач зареєструє профіль і поповнить депозит.

Користувачі букмекера відзначають вигідні коефіцієнти на всі категорії подій, продуманий лайв розділ, регулярні акції та наявність програми лояльності. Тому не залишається сумнівів, що реклама Mostbet partners зацікавить лояльну аудиторію, потік нових бетерів буде стабільно високим, як і агентська винагорода афіліату.

Перші кроки учасника партнерки Мостбет

Щоб стати офіційним партнером букмекера необхідно виконати реєстрацію на сайті партнерської мережі. У невеликій формі користувача попросять вказати:

  • адресу електронної пошти;
  • нікнейм в скайпі або телеграм;
  • пароль для входу в кабінет.

Після перевірки даних потрібно надати посилання на джерела, через які буде залучатися трафік. Можна використовувати сайти, блоги, соцмережі й месенджери. При цьому заборонені накрутки та будь-яке шахрайство.

Отримати всі необхідні рекламні матеріали Мостбет партнерка дозволяє в особистому профілі агента. Креативи доступні для більш ніж 50 гео, тому можна залучати трафік без особливих обмежень. Матеріали для реклами регулярно оновлюються. Деякі з них описують переваги реєстрації, деякі націлені на конкретну подію або турнір. Також для аудиторії бетера партнерка пропонує вигідні бонуси й заохочення за промокод.

Запросити виведення накопичених коштів агент може через особистого менеджера, який в цілодобовому режимі знаходиться на зв'язку. Мостбет партнерс підтримує кілька платіжних способів:

  • зарахування на картку;
  • банківські перекази;
  • оплата на будь-який зручний електронний гаманець.

Вивести кошти можна, коли на рахунку буде не менше 50 доларів. Але букмекер йде назустріч своїм агентам і в деяких випадках допускає дострокові виплати. Спостерігати за графіком нарахувань і загальною ефективністю співпраці можна через метрики в статистиці акаунта.

FAQ

🎓 Як правильно аналізувати статистику?

✅ Система показує кількість кліків, переходів, реєстрації та інші дані. Наприклад, можна зрозуміти скільки користувачів відсівається після переходу на сайт і продумати, як стимулювати їх створити свій ігровий профіль. Менеджер компанії допоможе проаналізувати аудиторію і створити маркетингову стратегію.

🎓 Які переваги програми може оцінити цільова аудиторія?

✅ Через рекламу Mostbet partners дає гравцям можливість заробляти на спортивних ставках у відомого букмекера. До того ж вони можуть активувати ексклюзивні промокоди, зареєструватися з бонусом і брати участь у вигідній програмі лояльності.

🎓 Чи можна використовувати свої креативи?

✅ Якщо партнер може запропонувати унікальний оффер, він може зробити свій рекламний матеріал і відправити його на модерацію. Після затвердження менеджером креатив доступний до роботи.

Оцініть матеріал:
(3)
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності