ОФІЦІЙНО. Українець, який грав в Іспанії, опинився в Таджикистані
Іван Зотько та «Істіклол» домовилися про співпрацю до завершення сезону 2025/26
- 14 лютого 2026, 11:49
- |
- 695
- 0
Представник чемпіонату Таджикистану - «Істіклол» - офіційно оголосив про підписання українського центрального захисника Івана Зотька. Про це повідомила прес-служба команди:
«Істіклол» підсилив лінію оборони, підписавши контракт із високорослим українським центральним захисником Іваном Зотьком, зріст якого становить 187 см.
Угода з футболістом розрахована до кінця сезону. Зотько - чемпіон та володар Кубка Вірменії у складі клубу «Урарту». В активі українця - солідний міжнародний досвід».
В Україні Зотько захищав кольори харківського «Металіста», донецького «Олімпіка» і криворізького «Кривбасу». З липня 2016-го по серпень 2019 грав за іспанські клуби - «Валенсію», «Ельче» та «Лейду».
Також центрбек виступав за литовську «Судуву», вірменський «Урарту» та киргизький «Узген», за який грав із січня 2025 року.