Пономарьов попередив гравців ЛНЗ: «Це найнебезпечніше»
Віталій Пономарьов поділився емоціями після контрольного матчу проти ФК Рига
- 13 лютого 2026, 14:11
- |
- 460
- 0
Головний тренер черкаського ЛНЗ Віталій Пономарьов поділився емоціями після контрольного матчу проти ФК Рига, де його команда поступилася (1:3).
«Потрібно на кожну гру виходити максимально налаштованим. Нічого так не вчить, як поразки. З цього матчу потрібно зробити аналіз, тому що ми всі три голи пропустили зі своїх власних та грубих помилок.
Коли постійно перемагаєш - всі задоволені, все дуже добре. Футболісти починають заспокоюватися. Це найнебезпечніше. Футболісти повинні бути зібрані повністю», - сказав Пономарьов.
ЛНЗ сенсаційно очолює турнірну таблицю Української Прем'єр-ліги у нинішньому сезоні. Підопічні Віталія Пономарьова мають у своєму активі 35 залікових балів після 16 зіграних матчів.