ФОТО. Зірка Барселони розповів про депресію, з якою боровся 1,5 року
Араухо розповів, що взяв паузу у футболі через тривожність і депресію
- 11 лютого 2026, 00:30
- |
- 372
- 0
Капітан «Барселони» Рональд Араухо повідомив, що протягом півтора року жив із тривожним розладом, який з часом переріс у депресію, через що йому довелося звернутися по допомогу.
26-річний захисник отримав від клубу безстрокову відпустку на початку грудня після прохання про паузу. Він повернувся до команди наприкінці грудня, а переможний матч Кубка Іспанії проти «Альбасете» у вівторок став для нього першим виходом у стартовому складі з моменту поразки 0:3 від «Челсі» в Лізі чемпіонів 25 листопада, коли уругваєць був вилучений уже на 44-й хвилині.
Араухо зізнався, що ще до гри з «Челсі» почувався «не зовсім у порядку», але саме той матч став моментом, коли він зрозумів, що «потрібно щось робити». Після цього він поспілкувався з клубом і вирішив звернутися по професійну допомогу.
«Коли матч закінчився, у мене було відчуття, ніби все обвалюється на мене», - розповів Араухо виданню Mundo Deportivo.
«Я страждав від тривожності півтора року, а потім це переросло в депресію. Я грав у такому стані. Це не допомагає, бо на полі ти не відчуваєш себе собою. Я знаю свою цінність і те, що можу дати команді, але мені було погано, і я розумів, що зі мною щось відбувається».
Більше яскравих фото із життя спортсменів у Telegram-каналі LIFESTYLE на Sport.ua
Захисник зазначив, що зазвичай не схильний просити про допомогу й воліє «тримати все в собі», однак усвідомив, що для відновлення йому необхідно з кимось поговорити.
Араухо пропустив сім матчів, перш ніж повернутися до тренувань наприкінці грудня. У січні він виходив на заміну у фіналі Суперкубка Іспанії проти «Реала», у матчі Ліги чемпіонів із «Копенгагеном» та в грі Ла Ліги проти «Ельче», а згодом вийшов у старті й з капітанською пов'язкою проти «Альбасете».
За словами Араухо, він відчуває, що «найважче вже позаду», а пауза у футболі була «дуже важливою».
«Це пішло мені на користь, і зараз я почуваюся зовсім іншою людиною», - додав він.
З моменту переходу з «Бостон Рівер» у 2018 році Араухо провів за «Барселону» 195 матчів.
Наступний поєдинок каталонці зіграють у четвер проти «Атлетіко» в Кубку Іспанії.