Захисник Вереса розповів про вилучення в товариському матчі з Відовре

Рівненська команда на турецькому зборі провела передостанній спаринг

Один з лідерів «Вереса» захисник Семен Вовченко ексклюзивно для Sport.ua розповів хто був ближчим до перемоги в контрольному матчі з данським «Відовре», який завершився внічию - 1:1.

«Перед перервою не обійшлося без обопільного вилучення. Гравець данців грубо зіграв проти мене й я не залишився в боргу. Проте не варто драматизувати події, десь просто емоції взяли гору… Зрештою, була домовленість, що я вийду в першому таймі, ігрова практика потрібна всім хто перебуває в розташуванні рівнян в Туреччині.

Що ж до перебігу подій в поєдинку, то в дебюті, мабуть, через надмірне хвилювання, в нас не все виходило. Потім вдалося взяти гру під свій контроль. Намагалися діяти в звичному для себе стилі: високо зустрічали суперника, після підбирань додавали обертів в завершальній стадії атак. З інтенсивністю все було гаразд. Але оскільки гольові моменти біля воріт виникали рідко, тому нічийний підсумок слід визнати справедливим».

13 лютого «Верес» проведе заключний контрольний матч - з тбіліським «Динамо» й повернеться додому.

Андрій Писаренко Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 11 лютого 2026, 00:08 0

Снуп Догг їде на футбол: репер уперше з’явиться на матчі Суонсі