Екстренер Динамо буде змушений покинути країну через проблеми зі здоров'ям

Луческу пройде повне обстеження в Брюсселі

Головний тренер збірної Румунії Мірча Луческу найближчим часом залишить лікарню. За інформацією румунських ЗМІ, досвідченого фахівця мають виписати в понеділок, 9 лютого, хоча спершу це планувалося ще на 6 лютого.

Після виписки екстренер «Динамо» кілька днів проведе вдома, а згодом вирушить до Брюсселя, де пройде повторне медичне обстеження для отримання другої думки лікарів.

Близький друг Луческу, колишній футболіст Денуц Лупу, розповів, що наставник уже почувається значно краще й прагне якнайшвидше повернутися до звичного ритму життя.

«Він не може сидіти на місці - навіть у лікарні постійно ходить, мов лев у клітці. Лікарі радили залишатися вдома, але він виходив гуляти. Для його віку це викликає лише повагу. Зараз він почувається добре і вже думає про стиковий матч», - сказав Лупу.

Дмитро Олійченко Джерело: Fanatik.ro
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 09 лютого 2026, 01:55 4

Натомість відновилися Ярмоленко і Тимчик