Снігур відіграла подачу на матч і вирвала путівку до півфіналу Клуж-Напоки

Дар'я впоралася з Юань Юе та вийшла до дебютного півфіналу на рівні Туру

Українська тенісистка Дар'я Снігур (WTA 144) пробилася до півфіналу турніру WTA 250 у Клуж-Напоці (Румунія), який проводиться на хардових покриттях у приміщенні.

У чвертьфіналі українка в трьох сетах переграла Юань Юе (Китай, WTA 130) за 2 години і 15 хвилин.

WTA 250 Клуж-Напока. Хард у приміщенні, 1/4 фіналу

Юань Юе (Китай) - Дар'я Снігур (Україна) [Q] - 6:4, 0:6, 5:7

У третій партії Дар'я перемагала 3:1, але втратила перевагу - Юань Юе вийшла подавати на матч у дев'ятому геймі за рахунку 5:4. Снігур зуміла виграти три гейми поспіль, зокрема зробивши два брейки, і здобути перемогу.

Для Снігур це буде дебютний півфінал на рівні Туру. У Клуж-Напоці вона стартувала з кваліфікації і вже виграла п'ять матчів, також пройшовши Ангеліну Калініну, Альону Большову, Тіанцоа Сару Ракотоманга Раджаона і Жаклін Крістіан.

Наступною суперницею Снігур буде третя сіяна Сорана Кирстя (Румунія, WTA 36) - 35-річна румунка проводить останній сезон у кар'єрі.

Окрім Дар'ї Снігур, у півфіналі Клуж-Напоки також зіграє українка Олександра Олійникова, яка зустрінеться з Еммою Радуканом. Півфінали у Клужі відбудуться 6 лютого.

Данііл Агарков Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Бокс | 05 лютого 2026, 08:55 3

Вайлдер розніс Тайсона Ф'юрі

Коментарі