Йожеф Сабо прокоментував скандальні слова президента ФІФА Інфантіно
Коли віра у чесність та порядність дає збій
- 04 лютого 2026, 15:32
- |
- 1869
- 1
Заява президента ФІФА Джанні Інфантіно про бажання відмінити рішення про відлучення росії від участі у міжнародних змаганнях під цією егідою, викликала обурення в Україні. Не залишився байдужим до цієї ситуації колишній головний тренер київського «Динамо» і збірної України Йожеф Сабо, який висловив свою думку у коментарі Sport.ua.
«Я не знаю, чому з уст Інфантіно пролунали слова про повернення рф до футбольних турнірів Європи та світу. Президент ФІФА вочевидь бере у росії хабарі.
Однак я думаю, що світова спільнота не дасть Інфантіно реалізувати свої наміри щодо російського футболу. На сто відсотків європейці це не дозволять зробити. А Інфантіно треба загнати.... От тільки не знаю, куди. Як можна зараз таке пропонувати! Весь світ бачить, що росіяни витворяють в Україні, а він хоче з ними дружити. Це все гроші. Він там дістає зарплатню і буде довбати, довбати», - сказав Сабо