Екс-футболіст Шахтаря та збірної України близький до завершення кар'єри
Захисник Сергій Кривцов зізнався, що з високою ймовірністю повісить бутси на цвях
- 04 лютого 2026, 16:06
- |
- 04 лютого 2026, 16:26
- 2381
- 0
Ексгравець донецького «Шахтаря» та збірної України Сергій Кривцов зізнався, що перебуває на фінальному етапі своєї кар'єри і готовий до її завершення:
- Ніде не було повідомлення про те, що Сергій Кравцов завершив кар'єру.
- Я ж кажу, буквально місяць тому я прийняв це рішення. Я розумію, що вже не молодий, і шукати якоїсь пропозиції, яка б могла стати хорошою, то вже, мабуть, ні.
- Тобто зараз ви можете офіційно сказати, що ви завершили свою кар'єру футболіста?
- Ну, не знаю. Ніколи не кажи «ніколи». Я тренуюсь, в принципі, в нормальній формі, можу показати прес.
- Сьогодні тренувались?
- Сьогодні, на жаль, ще ні. Проте я думаю, що все попереду, ще є час. Якщо буде пропозиція, яка мене задовільнить, тоді, можливо, я ще пограю. Я все-таки більше оптиміст і реаліст, і думаю, що, мабуть, все ж таки офіційно я ближче до завершення, ніж до продовження.
- Пропозиція звідки має надійти? Ви розглядали б пропозицію в Україні?
- Ну, пропозиція - це більше буде стосуватися родини, щоб ближче до них десь було, тому що не хочеться їхати далеко і хочеться бачити, як діти ростуть. Тому така ситуація.
- Родина в Штатах, так?
- Так, родина в Штатах, у дітей школа. І, в принципі, поки ми базуємось там, але це не остаточне, я думаю, наша країна проживання в майбутньому. Просто поки така ситуація, що ми там, можна сказати, пустили трошки коріння, але не повністю там вже будемо, - розповів Кривцов.
Досвідчений 34-річний захисник захищав кольори запорізького «Металурга», донецького «Шахтаря» та американського «Інтер Маямі». В активі Кривцова - 34 гри за збірну України. Наразі футболіст перебуває у статусі вільного агента.