ШАРАН: «Мені дуже приємно, що Твердохліба придбали у Кривбасу»

Володимир Шаран оцінив трансфер українського півзахисника Єгора Твердохліба

Відомий український тренер Володимир Шаран оцінив трансфер українського півзахисника Єгора Твердохліба до розташування черкаського ЛНЗ.

«Мені дуже приємно, що Твердохліба придбали у «Кривбаса» за такі кошти, що він прогресує. Пригадую, мені дуже приємно було, коли він перейшов у «Минай» і сказав: «Я через вас прийшов у цю команду, хочу з вами попрацювати». Як знайшов його? Я спілкувався з Ігорем Жабченком, який тоді очолював «Гірник-Спорт».

Ігор сказав: «Ти з ним не помилишся, тому що це дійсно гравець Прем'єр-ліги, однозначно. Це машина». Я подивився буквально одну гру Твердохліба і сказав, що цей футболіст нам потрібен однозначно. У нього є потужність і наполегливість. Він фізично добре підготовлений і дуже працьовитий», - сказав Шаран.

У зимове трансферне вікно черкаський ЛНЗ був досить активним на трансферному ринку. «Фіолетові» підписали Єгора Твердохліба, Артура Микитишина та Адама Якубу.

Олег Вахоцький Джерело: UA-Football
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 31 січня 2026, 22:52 9

Віктор продовжить кар'єру в Олімпіакосі Нікосія