s1mple: «Ми краще відчуваємо одне одного й це полегшує гру»

Зірка BCGame розповів про прогрес команди та вихід до другого етапу IEM Krakow

Після несподіваного підписання кістяка SAW очікування від BCGame були неоднозначними, а перші результати в онлайн-кваліфікації до IEM Rio не вражали. Втім, на IEM Krakow команда набрала хід і впевнено пробилася до другого етапу, обігравши Ninjas in Pyjamas.

Більше новин кіберспорту читайте у Telegram-каналі Кіберспорт на Sport.ua

Після перемоги українець Олександр «s1mple» Костилєв поділився думками в коментарі HLTV, відзначивши прогрес у взаємодії всередині колективу:

«Коли ми щодня обговорюємо гру й багато працюємо, комунікація стає кращою, і я просто відчуваю, що робитимуть тіммейти. Для мене так грати набагато легше».

Снайпер визнав, що ще не повністю задоволений своєю формою, але бачить великий потенціал для росту:

«Команді лише два-три тижні. Коли ми проведемо разом місяць-два, мені буде комфортніше, і я впевнений, що моя гра стане гострішою».

s1mple також подякував організації та португальським гравцям за можливість знову виступати на топовому рівні:

«Дякую BCGame, дякую португальським хлопцям, дякую SAW. Дуже приємно знову грати тір-1 турніри, і, сподіваюся, ми продовжимо це робити».

Говорячи про перспективи BCGame на другому етапі, s1mple налаштований без страху:

«Ми будемо йти від гри до гри. Я готовий грати проти будь-якої команди й просто хочу показати нашу найкращу гру».

Максим Черніцин Джерело: HLTV
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 31 січня 2026, 10:13 4

Вінгера збірної України запідозрили у близькому спілкуванні з акторкою Джордін Джонс