ОФІЦІЙНО. Жирона припинила співпрацю з конкурентом українця
Домінік Лівакович залишив каталонський клуб заради ігрової практики перед чемпіонатом світу
- 30 січня 2026, 17:11
- |
- 2637
- 1
Голкіпер збірної Хорватії Домінік Лівакович залишив іспанську «Жирону», де виступав на правах оренди. Про це повідомила прес-служба каталонського клубу.
Досвідчений 31-річний футболіст перебрався до чемпіонату Іспанії у вересні минулого року, проте так і не зумів завоювати місце у стартовому складі. В активі воротаря - два матчі та два пропущені голи.
Контракт Ліваковича належить турецькому «Фенербахче», проте хорват одразу вирушить в чергову оренду та приєднається до «Динамо» Загреб. Домінік має намір отримувати регулярну ігрову практику перед чемпіонатом світу 2026 року.
Хорватський воротар провів 71 матч за національну збірну, захищаючи кольори команди на чемпіонатах світу та Європи, в Лізі націй та товариських поєдинках.
У складі «Жирони» залишилося три голкіпери - аргентинець Пауло Гассаніга, німецький воротар Марк-Андре тер Штеген та представник збірної України U-21 Владислав Крапивцов.