34 очки Даньчак. Команда українки здобула драматичну перемогу в Кореї

Вікторія Даньчак була найкращою у матчі проти лідерів таблиці

Сьогодні, 30 січня, відбувся матч 25-го туру регулярного чемпіонату Кореї з волейболу V ліги між командами «ІБК Альтос», за який виступає українка Вікторія Даньчак, та лідером таблиці «Експресвей Хай-Пас».

Перші дві партії пройшли під повним контролем волейболісток «ІБК». Особливо вдалою була перша, яку вони виграли з розгромним рахунком 25:11.

У третій партії ситуація загострилася. «Хай-Пас» першим здобув сет-поінт, однак реалізувати його не зміг, і сет затягнувся до рахунку 34:32, де у підсумку перемогу здобула команда України.

Вікторія Даньчак набрала 34 очки та стала найрезультативнішою гравчинею матчу.

Після реваншу за поразку у минулому турі «ІБК Альтос» посідає 4-те місце у таблиці та залишається в прохідній зоні плей-оф, тоді як «Експресвей Хай-Пас» продовжує очолювати турнірну таблицю.

Наступний матч команди зіграють на початку наступного тижня: «ІБК Альтос» зустрінеться з «Калтекс» 2 лютого, а «Експресвей Хай-Пас» 3 лютого протистоятиме «Теджону».

30 січня. V Ліга. 25-й тур
«ІБК Альтос» - «Експресве́й Хай-Пас» - 3:0
(25:11, 25:22, 34:32)

Таблиця:

Олександр Ляшецький Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 30 січня 2026, 10:48 6

Українець стежив за турнірною таблицею