Судді винесли вердикт. Українець здобув очки завдяки штрафам суперників

Олександр піднявся з 12-го на 10-е місце другої гонки після врахування всіх штрафів

У неділю, 25 січня, відбулися дві заключні гонки другого етапу Формули-4 Близького Сходу. У престижному міжсезонному чемпіонаті бере участь українець Олександр Бондарев.

Другу гонку етапу Олександр розпочинав з 12-ї позиції після перемоги в першій гонці, оскільки топ-12 стартують за правилами оберненої решітки, а решта пілотів - зі своїх місць.

Проте сама гонка фактично не відбулася: пілоти проїхали менше чотирьох хвилин, після чого з'явився сейфті-кар, який згодом переріс у зупинку гонки червоним прапором. Спроби відновити заїзд були марними, і гонку завершили за машиною безпеки.

В таких умовах Бондарев фінішував 12-м. Проте після перегляду всіх інцидентів та покарань кількох пілотів попереду він піднявся у топ-10 і додав ще одне очко до свого заліку.

Після двох етапів Бондарев очолює чемпіонат із 102 очками та перевагою у 17 балів над Енді Косанді, який йде другим.

Наступний етап Формули-4 Близького Сходу відбудеться на автодромі в Дубаї з 30 січня по 1 лютого.

Олександр Ляшецький Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Інші види | 25 січня 2026, 11:56 33

Данило Явгусишин здобув другий юшо поспіль