Олег ГЕРАСИМЮК: «Кінцівку гри ми повністю провалили»

Асистент головного тренера Вереса прокоментував гру з Богеміансом

Асистент головного тренера рівненського Вереса Олег Герасимюк прокоментував спаринг із чеським Богеміансом (3:4):

«Насправді, неприємно програвати такі матчі навіть на зборах. Бо гра нам вдавалася, хороший перший тайм, хороші півгодини у другому. А от кінцівку гри - ми повністю провалили. Звідси неприємний осад і хороший матеріал для аналізу. Є привід зібратися і проговорити з командою, чому ми так невдало провели кінцівку матчу.

Сьогодні керував грою команди. Це була ініціатива головного тренера Олега Шандрука. Для мене це важливий досвід. Коли ти допомагаєш тренеру як помічник - це одне, а інше - коли керуєш усім процесом. І тому для мене це було цікаво. Впевнений, що в майбутньому це піде тільки на користь нашій роботі.

Щодо новачка команди Гільєрме - йому потрібен час. Він не так давно в команді. Помітно, що цей футболіст володіє хорошими якостями, але йому потрібно зрозуміти наші вимоги, щоб проявити свої найкращі вміння. Думаю, що з його розумінням, з його ставленням до роботи - найближчим часом ми побачимо хорошого гравця в нашому складі.

Зараз ми продовжуємо тренування. Завтра два тренування, післязавтра - ще два перед новим спарингом. У штатному режимі працюємо, за графіком».

Микола Степанов Джерело: ФК Верес
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 23 січня 2026, 07:54 2

Хацкевич у свій час майже повернув Белькевича в київський клуб