Що буде з сезоном? Спортлікар прокоментував травму Костюк

Дмитро Бабелюк вважає, що травма не є занадто серйозною

Спортивний врач Дмитро Бабелюк прокоментував травму української тенісистки Марти Костюк:

«На відео помітно як опорна нога підвертаєтсья в моменті перенесення на неї ваги. Марті вдалося відчути небезпеку і збалансувати тіло так, щоб «галік» не підвернувся повністю, але дискомфорту цей незначний підворот таки завдав.

Всім, хто знайомий з тенісом, зрозуміло, наскільки важливою є робота ніг в тенісі, а особливо різка зміна руху. Саме тому гомілкостопи - це друга найчастіша проблема тенісистів після ліктів.

Ми памʼятаємо сезон Еліни з фіксатором, а потім операцією. В чоловічому тенісі також це є регулярною проблемою.

Факт того, що Марта змогла продовжити гру, говорить про несерйозність травми, тому цей сезон точно ще рано хоронити. Зараз важливо якісно відновитися і підійти у повній готовності до наступного Шлему.

Розірвана тільки одна зв'язка, як і можна було передбачити. Не настільки сильний підворот, щоб розірвалися всі три, що буває дуже часто, але достатньо щоб порвалася одна звʼязка, яка змушує звершити турнір.

Марта покидає АО і буде відновлюватися, готуючись до наступного турніру. Травма не настільки серйозна, щоб поставити під питання сезон».

Дмитро Вус Джерело: Hospital Pass
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 18 сiчня 2026, 07:05 10

«Жирона» намагається підписати Шапаренка

Коментарі