Манчестер Юнайтед – Манчестер Сіті. Прогноз на матч чемпіонату Англії

Матч відбудеться 17 листопада о 14:30 за Києвом

У суботу, 17-го січня, відбудеться поєдинок 22-го туру чемпіонату Англії між «Манчестер Юнайтед» та «Манчестер Сіті». За київським часом гра розпочнеться о 14:30.

Манчестер Юнайтед

Не надто стабільні результати демонструють «червоні дияволи» в поточному сезоні. За 21 гру Прем'єр-ліги колективу вдалося здобути 32 залікові пункти, завдяки яким він посідає 7-ме місце турнірної таблиці. І від 4-ї, і від 12-ї сходинки команду відділяє 3 бали.

Із Кубку англійської ліги «МЮ» вилетів в 1/32 фіналу від «Грімсбі». На такій же стадії клуб поступився «Брайтону» в Кубку Англії. Слід зазначити, що кілька днів тому тренером колективу став Майкл Каррік, який зайняв місце раніше звільненого Рубена Аморіма.

Манчестер Сіті

Результати «містян» виглядають набагато впевненіше. Після 21 раунду чемпіонату Англії на балансі клубу є 43 очки, що дозволяють йому посідати 2-гу сходинку турнірної таблиці. Відстань від лідера, «Арсенала», на даний момент складає вже 6 балів. У Кубку англійської ліги команда дійшла до півфіналу, де в першій грі 0:2 здолала «Ньюкасл», а в Кубку Англії 10:1 розгромила «Ексетер» та кваліфікувалася до 1/16.

За 6 турів Ліги чемпіонів клубу вдалося набрати 13 балів, які тепер дозволяють посідати 4-те місце загальної таблиці змагань. Проте відстань від конкурентів навіть із 11-ї позиції становить всього 2 очки.

Особисті зустрічі

В останніх 5-х іграх між клубами панує рівновага. 2 перемоги на рахунку «МЮ», 2 виграші в «МС» (1 в серії пенальті), а ще 1 поєдинок завершився внічию.

Цікаві факти

Прогнози

Я поставлю на перемогу «Манчестер Сіті» із коефіцієнтом 2.00.

Прогноз Sport.ua
Манчестер Юнайтед
17 січня 2026 -
14:30
Манчестер Сіті
Перемога МС 2.00 Зробити ставку Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри.
Денис Кирильчук Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 16 сiчня 2026, 06:23 14

16 січня гірники будуть у статусі спостерігача, оскільки вийшли одразу до 1/8 фіналу