Жук оцінив суперників збірної України на груповому етапі Євро-2026

Євгеній очікує складних матчів

Ветеран збірної України Євгеній Жук поділився очікуваннями від Євро-2026 та оцінив суперників по групі - збірні Вірменії, Литви та Чехії:

«Я впевнений, що на майданчиках Євро-2026 у нас буде підтримка наших уболівальників. Я вже неодноразово казав, що будь-де під час наших матчів панує майже домашня атмосфера. В усіх країнах, де ми грали, завжди були присутні наші вболівальники. Вони дуже класні.

Щодо завдань на цей турнір, то особисто я хочу забивати за нашу збірну, адже це моя робота, це я повинен виконувати. Але головне - це не особисте, а командне. Я думаю, тренерський штаб ще поставить нам остаточні завдання на Євро, але ми завжди говоримо, що маємо рухатися від поєдинку до поєдинку. Поки що в нас попереду груповий етап, і саме про нього та про підготовку до цих змагань ми думаємо зараз.

Проти нас будуть грати суперники, які зуміли вийти на чемпіонат Європи. Будемо чесними, Вірменія вийшла з дуже важкої групи, відчепивши Казахстан, який був на четвертому місці у світовому рейтингу. Це дуже серйозний показник. З Чехією ми грали, і це сильна команда. Вона нещодавно проводила товариські матчі й мала в них дуже гарний вигляд. А Литва - це господар, вона буде битися. З нею ми нещодавно грали, і литовці досить сильно нас покусали. Плюс у них буде шалена підтримка трибун, набагато більша, ніж у спарингах. З такими збірними буває важче грати, ніж із топкомандами на кшталт Португалії. Вони можуть сісти назад, й іноді виникають складні варіанти».

Іван Чирко Джерело: Українська асоціація футболу (УАФ)
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футзал | 11 сiчня 2026, 16:23 0

Головний тренер збірної України дав інтерв'ю перед від'їздом команди на ЧЄ