Yellow Cup. Збірна України розпочала турнір із поразки від Швейцарії

Міжнародний товариський турнір проходить у Швейцарії з 8 по 10 січня

Чоловіча збірна України із гандболу веде підготовку до Євро-2026. У четвер, 8 січня, підопічні Вадима Бражника зіграли перший матч на турнірі Yellow Cup. Суперником української команди стала збірна Швейцарії, яка є господарем турніру.

Початок матчу пройшов у рівній боротьбі. Після десяти хвилин Швейцарія вела з перевагою один м'яч. На перерву команди пішли за рахунку 19:14 на користь господарів турніру.

У середині другого тайму різниця у рахунку становила вже вісім м'ячів. Не останню роль у цьому відіграв голкіпер збірної Швейцарії, який зробив декілька класних сейвів, та й каркас воріт грав за господарів майданчика.

У підсумку збірна України зазнала поразки з рахунком 38:27. У п'ятницю, 9 січня, підопічні Вадима Бражника зіграють із збірною Північної Македонії.

Турнір ATP. Вінтертур, Швейцарія, 8 січня

Швейцарія - Україна - 38:27 (19:14)

Швейцарія: Зендлер (8 голів), Марос 8, Леопольд 6

Україна:

Воротарі: Комок, Терехов, Новіков

Польові гравці: Близнюк 7, Турченко 6, Акіменко 4, Артеменко 3, Денисов 1, Бурзак 1, Глушак 3, Міноцький 1, Тютюнник 1, Савицький, Савчук, Черкащенко, Онуфрієнко, Тільте, Стрельников.

Сергій Турчак Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Теніс | 09 сiчня 2026, 12:27 41

Друга суперперемога поспіль: Марта вибила дев'яту ракетку світу із п'ятисотника!

Коментарі