Джошуа ухвалив важливе рішення щодо своєї кар'єри після трагедії в Нігерії

Колишній чемпіон світу збирається повісити рукавички на цвях

Колишній чемпіон світу в суперважкій вазі, британець Ентоні Джошуа (29-4, 26 КО) збирається завершити боксерську кар'єру після трагедії в Нігерії.

Минулого понеділка боксер потрапив в аварію, коли його автомобіль врізався у вантажівку на автомагістралі Лагос-Ібадан в районі Макун. Джошуа відбувся незначними травмами, однак його близькі друзі та члени команди - Сіна Гамі та Латіф «Латц» Айоделе - загинули на місці.

Дядько Джошуа, Адедамола, заявив, що британець збирається піти з професійного спорту і повісити рукавички на цвях.

«Головне тут те, що він завершив боксерську кар'єру і більше не вийде на ринг. Це нас тішить, тому що кожного разу, коли він проводить бої, ми відчуваємо сильні емоції і переживаємо за нього.

Щоразу, коли його збивають з ніг, у нас серце вивалюється з грудей. Всі ці емоційні переживання під час його боїв - це занадто велика травма і для нас теж. Тепер, коли він сказав, що йде під найгучніші овації, ми щасливі».

На запитання журналіста про те, чи Джошуа повідомив про своє рішення сім'ї, Адедамола відповів: «Так».

Микола Титюк Джерело: Metro
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 08 сiчня 2026, 05:37 1

Тренер Орлів висловився про невдачу в півфінальному матчі

Коментарі