Крузейро домовився про трансфер екс-бека Шахтаря за 7 мільйонів євро

Вітао залишить «Інтернасьонал»

25-річний центральний захисник «Інтернасьонала» Вітао, відомий в Україні за виступами за «Шахтар», найближчим часом залишить свій нинішній клуб, але залишиться у бразильській Серії А.

Стосовно трансферу Вітао із «колорадос» домовився «Крузейро», який фінішував на третьому рядку у сезоні-2025.

За екс-центрбека «Шахтаря» «Крузейро» заплатить 7 мільйонів євро, викупивши 80% економічних прав на футболіста, а також віддасть «Інтернасьоналу» 25-річного центрального захисника Жоау Марселу (оціночна вартість на Transfermarkt - 4,5 мільйони євро) та відправить на рік в оренду 21-річного центрхава Жапу.

Про те, що Вітао, швидше за все, найближчим часом змінить клуб повідомлялося ще на початку грудня, проте тоді серед найбільш явних претендентів на захисника називалися «Фламенго» та «Палмейрас».

Олексій Сливченко Джерело: Globo Esporte
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 23 грудня 2025, 19:38 13

Едуард Сперцян привертає увагу «Інтера»

Коментарі