Майкон може залишитися у Корінтіансі, який здобув гроші для Шахтаря
Перемога у Кубку Бразилії допоможе «тімау» розібратися із кадровими питаннями
- 23 грудня 2025, 15:15
- |
- 812
- 1
Нещодавня перемога у Кубку Бразилії над «Васко да Гама» принесла «Корінтіансу» досить суттєву суму призових.
За інформацією Sport.ua, ця обставина може допомогти «тімау» зберегти і на наступний рік у своїх лавах 28-річного центрхава Майкона, який із 2022-го виступає у команді на правах оренди з «Шахтаря».
Нещодавно «Шахтар» навідріз відмовлявся вести переговори з «Корінтіансом» стосовно пролонгації оренди хавбека, оскільки бразильський клуб мав борг за попередніми періодами оренди цього футболіста на загальну суму в 1 мільйон євро.
Однак тепер «Корінтіанс» має кошти, якими може розрахуватися з «гірниками» та повернути на порядок денний питання щодо збереження Майкона в клубі на 2026 рік. Якщо бразильці заплатять за боргами, то «Шахтар» погодиться відпустити хавбека в оренду ще на рік.
В поточному році Майкон став важливою фігурою для «Корінтіанса», головний тренер якого Дорівал Жуніор просив керівництво клубу зробити усе, аби хавбек залишився у стані «тімау» й на наступний сезон.