Перуджа і Плотницький – переможці Клубного чемпіонату світу з волейболу
Італійці обіграли японський Осака Блютеон у фіналі змагань
- 22 грудня 2025, 01:22
- |
- 378
- 0
У неділю, 21 лютого, відбувся фінал Клубного чемпіонату світу з волейболу серед чоловічих команд. За золоті нагороди змагалися італійська «Перуджа», за яку виступає колишній капітан збірної України Олег Плотницький, та японський клуб «Осака Блютеон».
Початок зустрічі залишився за італійським грандом, який упевнено виграв перші дві партії з рахунком 25:20 та 25:21.
Японці мали намір відігратися у третьому сеті й навіть заробили кілька сетболів, однак жоден із них не реалізували. Попри те, що значну частину партії «Осака Блютеон» вела в рахунку, вирішальні розіграші залишилися за «Перуджею».
Таким чином, золоті медалі Клубного чемпіонату світу виборола «Перуджа» - для італійського клубу це вже третій титул після тріумфів у 2022 та 2023 роках.
Головною атакувальною силою італійців став Бе Тара Васім, який набрав 16 очок (14 в атаці, 2 блоки). Також результативно зіграв українець Олег Плотницький, у активі якого 6 очок (4 атаки, 1 блок та 1 ейс). У складі японської команди найяскравіше проявив себе Юджі Нішида, який здобув 14 балів - усі в атаці.
Бронзові медалі турніру виборов польський клуб «Алурон Варта Заверці», який у матчі за третє місце переграв бразильський «Рената Воллей».
Клубний чемпіонат світу. Фінал.
Перуджа - Осака Блутеон - 3:0 (25:20, 25:21, 29:27)