«Це сумно і прикро». Іспанський журналіст відреагував на суперсейв Луніна

Роберто Гомес був розчарований грою Реала

Іспанський журналіст Роберто Гомес розкритикував гру мадридського «Реала» в матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії з «Талаверою» (3:2).

«Як сумно, як прикро, що мадридський «Реал», найвеличніша команда світу, залежить від одного блискучого моменту, від Андрія Луніна, який зробив цей сейв (на 90+3-й хвилині український воротар дістав м'яч із кута воріт після удару головою суперника - прим.).

Ця ситуація є жалюгідною. Останні 25 хвилин матчу з Родріго Гоесом, Кіліаном Мбаппе та Джудом Беллінгемом на полі були абсолютно ганебними», - сказав Гомес в ефірі програми ElDesmarque Madrugada.

Раніше іспанський журналіст Хуанма Кастаньо заявив, що слова Луніна звучать сильніше, ніж заяви головного тренера «Реала» Хабі Алонсо.

Антон Романенко Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 19 грудня 2025, 13:14 0

Іриски для канонірів, дербі Боруссій, Барса проти Субмарини, Довбик проти Юве

Коментарі