Джерело: середняку УПЛ радять підписати лідера клубу Першої ліги

Микита Ситников може перебратися до розташування «Вереса»

Український півзахисник Микита Ситников, який нині виступає за ФК ЮКСА, може змінити клубну прописку вже у зимове трансферне вікно.

Як повідомляє UA-Футбол, півзахисника рекомендують підписати клубу УПЛ Вересу. Просуванням інтересів гравця займається агентська компанія AL&IK football management

Контракт Ситникова з ЮКСА чинний до 30-го червня 2026 року, тож уже взимку, за шість місяців до спливання терміну угоди, він може укладати попередні договори з іншими клубами.

Микита Ситников - найкращий гравець ЮКСА першої частини сезону 2025/26 за кількістю проведених ігрових хвилин - 1633. Всього футболіст взяв участь у дев'ятнадцяти матчах (18 - Перша ліга; 1 - Кубок України), відзначився одним голом та двома результативними передачами.

Олег Вахоцький Джерело: UA-Football
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Бокс | 19 грудня 2025, 10:07 4

Колишній чемпіон світу вийде на ринг проти американського шоумена в ніч на 20 грудня