Відомо, чи зможе Епіцентр розпочати весняну частину УПЛ на рідному стадіоні
Повернення до Кам'янця-Подільського затримується
- 16 грудня 2025, 14:51
- |
- 978
- 2
Як стало відомо Sport.ua, на стадіоні імені Григорія Тонкочеєва в Кам'янці-Подільсьому зволікають з початком робіт по встановленню штучного освітлення та підігріву футбольного поля.
Тому новачок УПЛ «Епіцентр» стартові домашні поєдинки другої частини сезону змушений буде проводити в приймах. Йдеться про матчі 17 та 19 турів, відповідно, з ЛНЗ та «Колосом». І, схоже, альтернативи стадіону «Лівий Берег» в Києві немає, бо на тернопільській арені імені Романа Шухевича, де приймали суперників подоляни раніше, відсутній підігрів. Хіба що вони дадуть згоду зіграти ці матчі на полі візаві - в Черкасах та Ковалівці. Хоча керівництво «Епіцентру» навряд чи піде на це, враховуючи складне турнірне становище команди.
Наразі підопічні Сергія Нагорняка посідають 14 місце в чемпіонаті, набравши 14 очок й найближчий поєдинок проведуть з ЛНЗ (базова дата - 21 лютого).
Раніше гравець «Епіцентра» Андрій Борячук відреагував на чутки про можливий відхід з клубу.