Венсан КОМПАНІ: «Спортінг не дарма входить в топ-8 найсильніших команд ЛЧ»

Наставник німецької «Баварії» поділився очікуваннями від матчу проти лісабонського клубу

Головний тренер німецької «Баварії» Венсан Компані поділився очікуваннями від матчу проти португальського «Спортінга» в Лізі чемпіонів, який відбудеться 9 грудня о 19:45 за київським часом.

«Спортінг» - це повністю зіграна команда, яка дуже компактно обороняється. Вони дуже небезпечні на контратаках. Їхня лінія оборони завжди грає активно і постійно йде вперед. У матчі з «Бенфікою» вони багато пресингували. У них якісні гравці, які не бояться атакувати.

У «Спортінга» багато гравців з блискучим майбутнім. Ми маємо викластися на всі 100%. «Спортінг» не дарма входить до вісімки найсильніших команд у Лізі чемпіонів.

Статистика каже, що, можливо, п'яти перемог та нічиєї буде достатньо, щоб пробитися у плей-офф. Проте я не хочу про це думати. Проти «Спортінга» ми граємо вдома. Якщо ми здолаємо суперника в цьому протистоянні, то будемо дуже близькі до потрапляння у вісімку найсильніших.

Все завжди залежить від форми гравців та форми суперника. У нас є конкуренція на кожній позиції, мені подобається така ситуація. Ману Ноєр вийде у стартовому складі, але в особі Йонаса Урбіга у нас є дуже сильний молодий німецький воротар. Йонас отримував і отримуватиме свої хвилини. Все йде за планом.

Я хочу ще раз поговорити з Альфонсо Девісом після прес-конференції, щоб обговорити його стан, але є ймовірність, що він буде у стартовому складі. Подивимося, але навіть якщо він не вийде на поле в найближчому матчі, то точно повернеться до Різдва», - підсумував Компані.

Микола Титюк Джерело: Bavarian Football Works
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 10 грудня 2025, 12:22 0

Поєдинок відбудеться 10 грудня о 22:00 за Києвом на стадіоні Сантьяго Бернабеу

Коментарі