Схилимо голови. Фанат Карпат загинув від рук «вагнерівців»

Ярославу Корді було 27 років

Щодня о 9 ранку українці вшановують пам'ять людей, чиє життя забрала російсько-українська війна. Сьогодні Sport.ua згадує фаната львівських «Карпат» Ярослава Корду, який боронив Україну в лавах 3-ї окремої штурмової бригади, а загинув три роки тому, 27-річним, у День Збройних сил України, 6 грудня 2022 року на Донеччині.

Ярослав Корда народився 14 серпня 1995 року у Львові. Зі шкільних років хлопець почав активно підтримувати «Карпати».

Відразу після початку повномасштабного вторгнення Ярослав, який у війську мав позивний Корд, вступив до лав Сил оборони. Служив він у 3-ій окремій штурмовій бригаді.

1 грудня 2022 року Ярослав пропав безвісти у районі селеща Курдюмівка Бахмутського району на Донеччині. Пізніше стало відомо, що загинув Корд від рук «вагнерівців» 6 грудня під Бахмутом.

Іван Вербицький Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 11 грудня 2025, 08:17 9

Беттоні міг свого часу опинитися у київському клубі і просив купити 7 гравців